Czy prowadzisz stronę społecznościową WordPress na BuddyPress? Czy szukasz możliwości stworzenia najlepszej sieci społecznościowej na BuddyPress? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

BuddyPress jest jedną z najlepszych wtyczek społecznościowych dla WordPressa. Jest to świetne rozwiązanie dla sieci społecznościowych, intranetów, społeczności online, zespołów i grup.

Platforma jest potężna, ale niesamowicie łatwa, więc powinieneś stworzyć dowolną stronę społecznościową w mgnieniu oka. Mimo to, jak każdy inny system, BuddyPress ma swoje ograniczenia, które mogą uniemożliwić rozkwit twojej strony.

Co robić?

Na szczęście dla ciebie, istnieje mnóstwo potężnych wtyczek i dodatków do BuddyPress, aby przenieść twoją społeczność na następny poziom.

A w dzisiejszym poście kierujemy Cię w stronę BuddyPress Community Bundle by Wbcom Designs. Zasadniczo, pakiet jest po prostu kolekcją 13 fantastycznych dodatków, aby doładować twoją stronę BuddyPress.

Przejrzymy je pokrótce i dowiemy się, co możesz osiągnąć. Nie tracąc ani sekundy dłużej, zanurzmy się.

Czym jest BuddyPress Community Bundle?

buddypress community bundle

Jak już wspomnieliśmy kilka linijek wcześniej, BuddyPress Community Bundle jest kolekcją dodatków premium dla twojej witryny BuddyPress.

Nie jest to samodzielna wtyczka, ale 13 umiejętnie wykonanych wtyczek BuddyPress, aby rozszerzyć funkcjonalność Twojej witryny społeczności WordPress bez łamania potu. Pakiet pozwala dodać dodatkowe funkcje, takie jak hashtagi, lepkie posty, cytaty, ankiety i wiele więcej do swojej witryny społeczności BuddyPress.

Czy używasz BuddyBoss zamiast BuddyPress? Jeśli tak, będziesz zadowolony, gdy dowiesz się, że BuddyPress Community Bundle jest kompatybilny z najnowszą wersją BuddyBoss.

Wraz z dodatkami, miło jest wspomnieć o ich motywie BuddyX Pro. Jest to wspaniały motyw społecznościowy WordPress idealny dla wszystkich stron BuddyPress i BuddyBoss.

Czy chcesz urozmaicić swoją stronę społecznościową WordPressa? Jeśli tak, to mam przeczucie, że BuddyPress Community Bundle zrobi na tobie wrażenie.

Co jest w zestawie?

buddypress community bundle

Teraz, kiedy wiemy już z czym pracujemy, co właściwie zawiera pakiet BuddyPress Community Bundle? Przejrzyjmy pokrótce niektóre dodatki do BuddyPress.

Kiedy zainstalujesz i aktywujesz BuddyPress Community Bundle, doda on nową pozycję do twojego menu administracyjnego WordPressa. Możesz skonfigurować całą rzecz z tej pozycji menu:

buddypress community bundle menu

To z drogi, zaczynajmy.

BuddyPress Prywatna Społeczność Pro

Wszystkie profile członków BuddyPress są domyślnie publiczne. Oznacza to, że profile są dostępne dla wylogowanych użytkowników i mogą być indeksowane przez Google.

Dodatek BuddyPress Private Community Pro pozwala ci zaoferować użytkownikom większą kontrolę nad prywatnością. Możesz ustawić obszary swojej społeczności, które są dostępne dla wylogowanych/innych użytkowników.

Użytkownicy mogą również kontrolować, kto może przeglądać ich profile i wysyłać im prywatne wiadomości. Jest to świetny dodatek, aby pozostać na szczycie rzeczy, jeśli chodzi o prywatność na twojej stronie.

Dorzucili również zabawną funkcję – pasek postępu profilu, który zachęca użytkowników do uzupełniania swoich profili.

Ankiety BuddyPress

Ankiety i quizy są fantastycznym sposobem na zwiększenie zaangażowania na twojej stronie społeczności. Jest to doskonały sposób, aby ludzie zgromadzili się wokół konkretnego tematu i podzielili się swoją opinią. To właśnie dlatego ankiety są również świetne do badań.

Jeśli chciałbyś dodać ankiety do swojej witryny BuddyPress, dodatek BuddyPress Polls jest tym, czego potrzebujesz. Dodatek ten pozwala twoim członkom tworzyć ankiety w strumieniach aktywności, profilach i grupach.

Create BuddyPress Poll

Członkowie mogą tworzyć jedno- lub wielowariantowe ankiety za pomocą kilku kliknięć bezpośrednio ze swojego profilu użytkownika. Po prostu kliknij na ikonę ankiety podczas tworzenia aktualizacji. Wszystkie ankiety są przyjazne dla urządzeń mobilnych i responsywne, a ponadto masz wiele opcji wyświetlania, w tym widżety. I są wbudowane opcje, aby ograniczyć ankiety według roli użytkownika lub typu członka (świetna funkcja dodana, jeśli zdecydujesz się dodać członkostwo premium w pewnym momencie).

Hashtagi BuddyPress

Jestem pewien, że widziałeś już wcześniej trending #hashtags na mediach społecznościowych. Powodem, dla którego hashtagi są tak popularne, jest to, że sprawiają, że treść jest łatwa do znalezienia.

Teraz, dzięki dodatkowi BuddyPress Hashtags, możesz wykorzystać moc hashtagów na swojej własnej stronie BuddyPress. Jest to świetny sposób na zwiększenie zaangażowania użytkowników.

Wtyczka pozwala użytkownikom używać hashtagów w strumieniach aktywności i forach bbPress. Możesz także dodać je do pasków bocznych i innych obszarów widżetów. Hashtagi następnie zmieniają się w linki, które pomagają użytkownikom znaleźć podobne treści w Twojej sieci.

BuddyPress Sticky Post

Musisz być już całkiem zaznajomiony z lepkimi postami na mediach społecznościowych, widząc, jak Twitter i Facebook mają już posty Pinned.

Lepkie posty pozwalają zwrócić natychmiastową uwagę na ważne aktualizacje i informacje. Dodatek BuddyPress Sticky Post pozwala administratorom witryn wyświetlać posty przyklejone w całej społeczności dla ważnych aktualizacji.

Innymi słowy, wtyczka pozwala administratorom witryny przypinać i odpinać ważne posty wewnątrz aktywności i grup BuddyPress.

BuddyPress Auto Friends

Prowadzenie udanej witryny społecznościowej polega na wspieraniu koleżeństwa. Jeśli chcesz przełamać lody i utrzymać konwersację, potrzebujesz rozwiązania, które zwiększa zaangażowanie od samego początku.

Dodatek BuddyPress Auto Friends jest jednym z takich rozwiązań. Pozwala on administratorom strony na zdefiniowanie wspólnych znajomych dla wszystkich członków. Kiedy nowy członek się zarejestruje, wspólni przyjaciele są automatycznie dodawani do listy znajomych członka.

Wspólni lub globalni przyjaciele mogą być kimkolwiek chcesz, w tym adminami, moderatorami, twórcami treści i każdym innym użytkownikiem, którego sobie wymyślisz.

Aktywowanie automatycznych przyjaciół jest świetnym sposobem na rozpoczęcie buzzu na stronie Twojej społeczności.

Profanacja BuddyPress

Profanacja i spam jest dużym problemem w internecie. Negatywne implikacje profanacji obejmują zniszczoną reputację marki, złe doświadczenia użytkownika (UX) i utraconą sprzedaż.

Oczywistym jest, że profanacja jest dużym problemem dla wielu stron społecznościowych, gdzie większość (jeśli nie wszystkie) treści jest generowana przez użytkowników. Ludzie zawsze będą robić i publikować to, na co mają ochotę.

To jest dokładnie to, dlaczego potrzebujesz dodatku Profanity BuddyPress, aby trzymać złych facetów z dala. Dodatek jest łatwy w instalacji i użyciu oraz jest doskonałym sposobem na filtrowanie profanacji na twojej stronie społeczności.

BuddyPress Profanity Filter

Po zainstalowaniu możesz użyć intuicyjnej opcji, aby dodać niedozwolone słowa, wybrać, jaka zawartość jest filtrowana, wybrać format cenzury lub dodać dopasowywanie przypadków. Możesz również dodać ścisłe filtrowanie, więc filtr ignoruje słowa kluczowe, gdy są one nieumyślnie częścią innego słowa (zobacz powyższy przykład dlapassable– you get it).

BuddyPress NewsFeed

Nie potrafię powiedzieć, ile czasu spędzam na przewijaniu newsfeedu na Facebooku. Przeszukuję też Twittera i LinkedIn w poszukiwaniu informacji o moich ulubionych markach, sportach i ludziach.

Domyślnie BuddyPress tworzy oddzielne strumienie aktywności, co może utrudnić znalezienie rzeczy. To dlatego, że aktywności będą wyświetlane w różnych obszarach twojej strony.

Zazwyczaj jest to mylące i uniemożliwia członkom znalezienie gorących tematów na twojej stronie społeczności. Co ma zrobić właściciel strony?

Wchodzi BuddyPress NewsFeed i dzień jest uratowany. Dodatek łączy wszystkie strumienie aktywności w jeden newsfeed, tak jak Facebook.

Możesz łatwo wybrać, który typ aktywności jest pokazywany w twoim newsfeedzie, a nawet posegregować aktywność od aktywności innych użytkowników.

Cytaty BuddyPress

Nauczyłem się, że ludzie zapomną co powiedziałeś, ludzie zapomną co zrobiłeś, ale ludzie nigdy nie zapomną jak sprawiłeś, że się poczuli. – Maya Angelou

Cytaty zwracają uwagę na konkretne części Twojej treści tekstowej. Sprawiają, że Twoje treści są bardziej angażujące i shareable na mediach społecznościowych.

W podobny sposób możesz wykorzystać moc cytatów, aby zwiększyć ruch i zaangażowanie na swojej stronie społeczności BuddyPress. Jeśli zrobisz to dobrze, możesz sprawić, że twoje cytaty będą wirusowe i czerpać z tego korzyści.

BuddyPress Add Quote

Dodatek BuddyPress Quotes sprawia, że tworzenie pięknych cytatów na twojej stronie jest tak proste jak A, B, C. Członkowie mogą dodawać wstępnie zdefiniowane kolory tła i obrazy do swoich cytatów, dzięki czemu mogą opowiedzieć bardziej ekspresyjną historię.

BuddyPress Giphy

GIFy są dość popularne w mediach społecznościowych w dzisiejszych czasach. Są tanie, łatwe do stworzenia i lżejsze niż filmy. Na dodatek są bardziej interaktywne niż nieruchome obrazy.

Na platformach społecznościowych roi się od memów GIF-ów i nie widać żadnych oznak spowolnienia tego trendu. Ty też możesz zaoferować swoim członkom GIF-y na swojej stronie.

Wszystko czego potrzebujesz to dodatek BuddyPress Giphy. Dodatek ten pozwala twoim użytkownikom dodawać animowane GIF-y do strumienia aktywności BuddyPress, profilu, grup i komentarzy.

BuddyPress Giphy pomaga Ci stworzyć ciekawą i kuszącą społeczność, w której członkowie mogą skutecznie wyrażać swoje uczucia za pomocą GIF-ów.

BuddyPress Moderation Pro

Prowadzenie ruchliwej strony społeczności BuddyPress nie jest łatwym zadaniem zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Jest po prostu wiele ruchomych biegów do naoliwienia przez cały czas.

Jednym z obszarów, który większość administratorów stron zazwyczaj przegapia, są nieodpowiednie treści zamieszczane przez wściekłych użytkowników. Jest to jeden z obszarów, gdzie zdecydowanie możesz skorzystać z pomocy swoich użytkowników.

BuddyPress Moderation Pro

Dodatek BuddyPress Moderation oferuje ci linki/przyciski, które pozwalają członkom oznaczać nieodpowiednie treści generowane przez użytkowników, dodaje powiadomienia o moderacji (przez BuddyPress lub e-mail), pozwala administratorom moderować wszystkie działania przed ich upublicznieniem i wiele więcej.

Później administratorzy witryny mogą przeglądać oflagowane treści w centralnym pulpicie nawigacyjnym i podejmować odpowiednie działania.

Profil BuddyPress Pro

Czasami chcesz dodać pola niestandardowe, które po prostu nie są częścią BuddyPress. Pola niestandardowe pozwalają dodawać i wyświetlać więcej informacji na profilach członków.

Dodatek BuddyPress Profile Pro został stworzony dokładnie w tym celu. Dzięki temu dodatkowi administratorzy witryn mogą dodawać i wyświetlać pola powtarzające się na profilach członków.

Pola powtarzające mogą być czymkolwiek, jak dodatkowe numery telefonów, informacje o pracy, edukacja, zestawy umiejętności i tak dalej.

Status BuddyPress

Prawdopodobnie robisz wszystko, co ludzkie, aby zwiększyć zaangażowanie na swojej stronie BuddyPress, i to jest godne pochwały. W pełni cię wspieramy.

I aby pokazać ci nasze niezłomne wsparcie, przedstawiamy ci fajny dodatek znany jako Status BuddyPress. Jest to proste, ale potężne rozwiązanie, jeśli chodzi o zwiększanie zaangażowania.

BuddyPress Status-Reactions

BuddyPress Status pozwala członkom dodać ikonę statusu / emoji i tagline do swojego profilu, pozwalając im wyrazić swoje nastroje poprzez aktualizację statusu. Wtyczka pozwala członkom dzielić się tym, co robią w danej chwili, jak się czują, a nawet zostawiać reakcje na wszystkie aktywności na stronie.

BuddyPress Status Settings

Najlepsze jest to, że możesz dostosować ikony reakcji dostępne na twojej stronie. Wybieraj spośród nastrojów, aktywności, jedzenia, a nawet ikon niestandardowych dla Twojej strony. Jest to świetny sposób na dostosowanie opcji dla Twojej społeczności (na przykład awokado i pizza mogą mieć więcej sensu dla sieci dzielenia się przepisami niż dla strony fanów sportu).

Shortcodes dla BuddyPress Pro

BuddyPress to solidny plugin społecznościowy do tworzenia stron społecznościowych na WordPressie. Oferuje on wiele funkcji i opcji, które pozwolą Ci rozpocząć pracę.

Jednak wypada słabo, jeśli chodzi o obsługę shortcodes na twojej witrynie WordPress. To może zostawić cię poważnie ograniczonym, jeśli chodzi o wyświetlanie elementów na twojej stronie idzie.

Aby rozwiązać ten problem, zespół Wbcom Designs stworzył dodatek Shortcodes for BuddyPress Pro. Teraz możesz wyświetlać strumienie aktywności, członków, grupy i wszystko inne na dowolnej stronie lub poście za pomocą shortcodes.

Na dodatek Shortcodes for BuddyPress Pro jest dostarczany z widżetami Elementor, aby wyświetlać strumienie aktywności, listę członków i katalog grup w dowolnym miejscu na swojej stronie.

Teraz, gdy wiesz, co jest zawarte w BuddyPress Community Bundle, ile to wszystko kosztuje?

Wycena BuddyPress Community Bundle

buddypress community bundle

Ludzie w Wbcom Designs oferują proste plany cenowe. Masz Single Site License, która wyniesie Cię 199$ na rok, oraz Developer License, która kosztuje 499$/rok. Otrzymujesz regularne aktualizacje przez rok. Wszystkie nadchodzące dodatki do BuddyPress będą dostępne dla klientów Bundle.

Jeśli chciałbyś zdecydować się na plan dożywotni (w przeciwieństwie do planów rocznych), będziesz musiał zapłacić 999 dolarów za licencję Single Site License i 1 999 dolarów za Developer License. Otrzymasz dożywotnie aktualizacje.

buddypress community bundle

Jeśli wolisz kupić każdy dodatek osobno, zapłacisz 39$/rok/add-on za Licencję Jednostanowiskową i 99$/rok/add-on za Licencję dla Deweloperów.

buddypress community bundle pricing

Wszystkie plany mają zapewnione indywidualne wsparcie poprzez email i system zgłoszeń. Plan Single Site License jest idealny dla pojedynczej instalacji WordPressa, a Developer License jest idealna dla wielu witryn WordPress.

Więcej wtyczek BuddyPress

Free BuddyPress Plugins

Warto zauważyć, że Wbcom Designs stworzył również sporo darmowych dodatków do BuddyPress. W chwili pisania tego tekstu oferują 19 całkowicie darmowych (i bardzo niesamowitych) wtyczek addon BuddyPress, aby dodać więcej funkcji do swojej społeczności lub sieci społecznej. Obejmuje to blogi członków, shortcodes, prywatną społeczność, menedżera pracy, recenzje, filtry aktywności i wiele więcej.

A jeśli chcesz pomocy jeden na jeden, możesz również zatrudnić zespół Wbcom Designs do rozwoju i dostosowania strony. Są dobrze zorientowani we wszystkich rzeczach WordPress, ale oferują również specjalistyczne usługi dla BuddyPress, BuddyBoss, WooCommerce, LearnDash, EDD i innych popularnych wtyczek.


BuddyPress jest dość solidną platformą, jeśli chodzi o tworzenie społeczności na WordPressie. Wtyczka oferuje Ci takie funkcje jak profile członków, rejestracje, grupy, strumienie aktywności, wiadomości i wiele więcej. Jest to oprogramowanie społecznościowe, którego potrzebujesz, aby stworzyć stronę społecznościową swoich marzeń.

W tym samym czasie, ma on swój spory udział w niedociągnięciach. Ale to nie jest takie złe, zwłaszcza, że BuddyPress działa na WordPressie – a jak wszyscy wiemy – zawsze jest plugin dla każdej funkcjonalności, której potrzebujesz. Jako takie, mamy nadzieję, że znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz w BuddyPress Community Bundle.

Czy używałeś już BuddyPress Community Bundle lub któregokolwiek z dodatków? Jeśli tak, jak było twoje doświadczenie? Jakie są wasze ulubione dodatki do BuddyPress? Proszę daj nam znać w komentarzach!

Artykuł w wersji oryginalnej

Podobne