Tłumaczenie maszynowe

W dziesiątkach krajów, z których wiele ma własne waluty i konkurencyjne przepisy, zarządzanie finansami eCommerce w Europie może być zniechęcające. W przeszłości powodowało to dla problemy, takie jak powolne rozliczanie płatności, skomplikowane przepływy pracy, kłopotliwe wymiany walut, niejasne procesy płatności i wysokie koszty transakcji.

WooCommerce, którego misją jest demokratyzacja handlu, zdaje sobie sprawę, że te komplikacje mogą zaszkodzić zdolności nowych przedsiębiorców do rozwoju, a nawet uniemożliwić niektórym osobom rozpoczęcie działalności. Chcieliśmy przyczynić się do rozwiązania, ale rozwiązanie problemu tak skomplikowanego, jak płatności, wymaga lokalnego kontekstu i wiedzy. Poszukaliśmy partnera i znaleźliśmy go w Viva Wallet.

Przedstawiamy Viva Wallet

Viva Wallet został uruchomiony przez grupę programistów specjalizujących się w tworzeniu aplikacji dla banków. Często napotykając frustracje związane z regulacjami finansowymi i skomplikowanymi sytuacjami płatniczymi dla klientów, rozpoczęli prace nad własnym kompleksowym rozwiązaniem płatności online, które działa płynnie na podzielonym rynku europejskim.

Zespół Viva Wallet za swoim logo

Budowa licencjonowanej instytucji pieniądza elektronicznego, która żyje w chmurze i funkcjonuje w całym europejskim obszarze gospodarczym, jest w rzeczywistości tak skomplikowanym zadaniem, że Viva Wallet jest pierwszym, który to robi.

Pomysł – uczynić płatności prostymi, inteligentnymi, szybkimi i niezawodnymi – okazał się popularny. Rozwinął się w paneuropejski system płatności, który zwiększa możliwości sprzedawców dzięki łatwości użytkowania i opłacalności. Viva Wallet jest obsługiwany przez zespół 500 osób w 23 krajach i dziewięciu językach.

„Naszą misją jest zmiana sposobu płacenia i otrzymywania przez firmy. Tworząc inteligentne rozszerzenie WooCommerce, które dostosowuje się do potrzeb handlowców w zakresie płatności bezproblemowych, dążymy do wprowadzenia nowego, elastycznego sposobu płacenia, który zwiększy współczynnik konwersji w sklepach internetowych ”- powiedział Haris Karonis, dyrektor generalny Viva Wallet.

Magia portfela Viva

Platforma jest punktem kompleksowej obsługi, który poprawia obsługę klienta w handlu elektronicznym, przynosząc korzyści właścicielom sklepów. Łączy w sobie to, co najlepsze w przetwarzaniu płatności, wystawcy kart kredytowych i lokalnym banku – w wyjątkowym kontekście europejskim.

Technologia rozpoznaje kraj, w którym znajduje się każdy klient, i automatycznie lokalizuje opcje języka, waluty i metody płatności. Skutkuje to lepszym doświadczeniem i wyższymi współczynnikami konwersji dla właścicieli sklepów.

To konto Viva Wallet działa jak konto bankowe dla właściciela sklepu, umożliwiając mu wydawanie wpływów ze sklepu w dowolnym miejscu, które akceptuje karty debetowe.

Oto inne korzyści:

  • Viva Wallet jest darmowy i nie ma miesięcznych opłat, ukrytych kosztów ani opłat za akceptację płatności, gdy sprzedawca korzysta z wpływów sklepu za pośrednictwem karty kredytowej wydanej przez Viva Wallet.  
  • Właściciele firm nie muszą mieć oddzielnego konta bankowego do rozliczenia się w kraju, w którym prowadzą działalność. Zapewniają lokalne konto handlowe obsługujące IBAN.
  • Pieniądze są regulowane na koncie właściciela sklepu następnego dnia po dokonaniu transakcji, nawet w święta.
  • Sprzedawcy mogą obniżyć opłaty za płatności do 0%, jeśli używają karty debetowej Viva Wallet do celów korporacyjnych, takich jak reklamy społecznościowe (Google Ads, Facebook Ads itp.), Paliwo i lunche.
  • Sprzedawcy mogą akceptować wszystkie główne karty debetowe i kredytowe, w tym Visa, Mastercard, American Express, JCB i Bancontact.
  • Właściciele sklepów mogą akceptować płatności z lokalnych platform płatniczych, takich jak iDeal, Przelewy24 i PayU, a co miesiąc dodawane są kolejne.
  • Klienci dokonują płatności na miejscu, a nie są przekierowywani na stronę zewnętrzną.
  • Viva Wallet korzysta z własnego oprogramowania w chmurze Microsoft Azure, a nie z lokalnych serwerów, co znacznie zmniejsza ryzyko dla sprzedawców. Nigdy nie przegapią płatności ani nie poniosą strat z powodu awarii systemu.
  • Viva Wallet to licencjonowana instytucja zajmująca się pieniądzem elektronicznym, która zapewnia zgodność z PCI DSS Level 1, silne uwierzytelnianie klienta (SCA), zintegrowane zarządzanie ryzykiem oparte na sztucznej inteligencji, systemy przeciwdziałania oszustwom i ochronę płatności dzięki technologii 3D Secure, co prowadzi do niższych wskaźników obciążeń zwrotnych.

Jaśniejsza, bardziej połączona przyszłość

Viva Wallet to prawdziwie ujednolicony rynek płatności online w Europie.

Ponieważ Viva Wallet została założona przez grupę inżynierów, technologia zasila wszystkie jej oferty. W przeciwieństwie do sektora bankowego jego infrastruktura została zbudowana od podstaw, aby zwiększyć możliwości i obejść przestarzałe sposoby przemieszczania pieniędzy.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z WooCommerce, aby udostępnić nasze rozwiązanie w chmurze sklepom internetowym w całej Europie. Dzięki łatwemu do integracji, bezpłatnemu rozszerzeniu Viva Wallet for WooCommerce, pomagamy sprzedawcom zwiększyć sprzedaż online poprzez zintegrowane wsparcie dla wszystkich głównych międzynarodowych schematów i wielu lokalnych metod płatności. W połączeniu z bezpłatną biznesową kartą debetową Viva Wallet, handlowcy WooCommerce mogą teraz obniżyć opłaty za płatności do 0% ”- powiedział Makis Antypas z Viva Wallet.

We współpracy z WooCommerce, Viva Wallet starała się stworzyć rozszerzenie, które zapewniłoby bezproblemową i bezproblemową obsługę dla użytkownika końcowego i zwiększyło współczynniki konwersji w sklepach internetowych.

Portfel Viva dla WooCommerce

Rozszerzenie Viva Wallet for WooCommerce integruje się natywnie ze sklepami, aby synchronizować sprzedaż, zwroty, przelewy bankowe i dane klientów między WooCommerce i Viva Wallet. Właściciele firm mogą teraz zarządzać wszystkimi swoimi kanałami płatności za pośrednictwem jednej scentralizowanej platformy. Proces jest prosty, z jednorazową integracją, szybką konfiguracją i automatycznymi aktualizacjami.

Rozszerzenie zostało uruchomione w 2020 roku, dopiero po tym, jak liderzy i programiści Viva Wallet osadzili się w społeczności WooCommerce – słuchając, zbierając opinie i wdrażając to, czego się nauczyli, z powrotem do produktu.

Efektem końcowym jest najnowocześniejsze rozwiązanie dla firm eCommerce, które działa w WooCommerce. Viva Wallet koncentruje się na dalszej poprawie integracji dzięki codziennym ulepszeniom.

Jeśli jesteś w Europie i szukasz partnera płatniczego, użyj Viva Wallet z WooCommerce .

Dostosuj swój sklep za pomocą oficjalnych rozszerzeń dla WooCommerce na naszym rynku

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WooCommerce Blog