Tłumaczenie maszynowe

Facebook to prawdopodobnie medium społecznościowe z największą liczbą użytkowników, a ponieważ nie możesz być online 24/7, potrzebujesz pomocy, prawda? Wszyscy wiemy, że czas jest cenny, zwłaszcza w świecie marketingu – liczy się każda minuta.

Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy kilka niesamowitych narzędzi, które pomogą Ci zarządzać kontami w mediach społecznościowych, gdy jesteś z dala od komputera, a najlepszym narzędziem do tego jest chatbot. To program sztucznej inteligencji, który może prowadzić rozmowę z użytkownikiem za pośrednictwem aplikacji do przesyłania wiadomości, w naszym przypadku Facebook Messenger. Pomagają także firmom być gwiazdą rocka w mediach społecznościowych.

W tym artykule przygotowaliśmy listę 5 najlepszych chatbotów na Facebooku Messenger, abyś nie musiał eksperymentować z szukaniem jednego. Więc zacznijmy, dobrze?

1. SilFer Boty

SilFer Bots Zacznijmy od najlepszego narzędzia, jakie możesz tam znaleźć, SilFer Bots . Nigdy nie zostawisz swoich klientów bez odpowiedzi przez długi czas, kiedy masz tego przystojnego diabła. Pozostawienie klienta na dłuższy czas bez informacji zwrotnej jest szkodliwe dla biznesu. I chcesz zwiększyć przychody, tak jak powinien to zrobić każdy właściciel firmy.

Możesz wytrenować swojego bota za pomocą często zadawanych pytań lub słów kluczowych – tak, aby klient czuł się doceniony i rozmawiał z miłą panią w biurze. Działa to w taki sposób, że konfigurujesz często zadawane pytania, a następnie po prostu wpisujesz prawidłowe odpowiedzi – to takie proste!

Jeszcze lepsze jest to, że ten bot staje się coraz mądrzejszy za każdym razem, gdy dodajesz nowe pytanie. Zyskuje umiejętność rozpoznawania najlepszej możliwej odpowiedzi na zadane pytanie, jeśli nie ma go w systemie.

Zapewnia klientowi doświadczenie podobne do posiadania osobistego asystenta w sklepie , a na koniec daje dość prostą kasę.

Wiadomości, które dostarcza Twój bot, nie muszą być zwykłe i nudne, zawsze możesz je urozmaicić GIF-ami, obrazami, filmami itp. Wszyscy wiemy, że pokolenie Z i milenialsi uwielbiają dobre odpowiedzi w formacie GIF. Aha, a także, to narzędzie można podłączyć do sklepów takich jak Shopify lub WooCommerce.

Ale to tylko zarysowanie powierzchni tego, co zapewnia to przełomowe narzędzie . Odwiedź ich stronę i przekonaj się sam.

2. ManyChat

Manychat Kontynuujemy tę listę z drugim najlepszym chatbotemManyChat . Ten mały pomocnik jest bardzo popularny wśród influencerów, a powodem tego jest fakt, że ManyChat ma bardzo prosty i łatwy do opanowania interfejs.

Możesz łatwo tworzyć automatyczne wiadomości tekstowe, które chcesz, aby Twój bot wysyłał. Ale bot nie musi sam rozmawiać – możesz także dołączyć do rozmów na żywo i zapewnić swoim klientom niesamowite wrażenia .

Za pomocą tego narzędzia możesz przekształcić każdego klienta, który kliknie Twoją reklamę, w subskrybenta bota, i to samo dotyczy osób, które komentują Twoje posty. To całkiem dobra strategia, aby dotrzeć do osób, które skomentowały post i być może nie śledzą Twojej strony.

Przy odrobinie interakcji i świetnej grze typu bot ludzie z łatwością staną się fanami Twojej strony . Już po kilku minutach posiadania tego narzędzia możesz skonfigurować pierwszego bota i powoli zacząć dostosowywać go do swojej firmy.

3. MobileMonkey

MobileMonkey Na naszym szanowanym trzecim miejscu mamy MobileMonkey – narzędzie, które z pewnością pomoże Ci szybko zbudować niesamowitego chatbota.

Ten mały facet wejdzie w interakcję z kimś, kto skomentował Twój post, i stworzy wysokiej jakości rozmowę, która pomoże Ci uzyskać wszystkie niezbędne informacje i umożliwić kontakt z klientem. Jak już wspomnieliśmy, jest to świetny sposób na przekształcenie fanów w subskrybentów.

Zapewnia również rozmowy podobne do ludzkich, które są oparte na pytaniach i odpowiedziach, które podajesz na pulpicie nawigacyjnym. Bycie zawsze dostępnym nawet za pośrednictwem podobnego do człowieka bota rzeczywiście pomoże Twojej marce na wiele sposobów.

To, co jest super fajne w tym narzędziu, to to, że ma opcję o nazwie Chat Blast, w której możesz wysyłać wiadomości do grupy osób jednocześnie. Pozwoli to oczywiście zaoszczędzić czas!

4. Chatfuel

ChatFuel Następny na naszej liście jest program do tworzenia chatbotów dla Facebook Messenger o nazwie Chatfuel . Tak, nazywa się to konstruktorem, ale nie potrzebujesz żadnych umiejętności kodowania, aby go używać, ponieważ ma intuicyjny interfejs wizualny.

Nie trzeba dodawać, że jest bardzo łatwy w użyciu, gdy już to zrozumiesz. Deweloperzy z pewnością ucieszą się, gdy dowiedzą się, że możesz edytować również z poziomu interfejsu użytkownika. Ponadto ten mały diabeł zapewni Ci kilka łatwych sposobów zarządzania wiadomościami i ich ponownego wykorzystywania.

Jedną z rzeczy, o których warto wspomnieć, jest to, że możesz tworzyć niestandardowych docelowych odbiorców na podstawie subskrybentów bota. Biorąc to pod uwagę, na pewno zwiększysz sprzedaż, a Twoja gra w mediach społecznościowych będzie na miejscu. Oznacza to, że zadowolenie klienta wzrośnie, co zawsze jest dużym plusem .

5. Botsify

Botsify Kończymy tę listę za pomocą chatbota o nazwie Botsify – zapisaliśmy go na koniec, ponieważ ten jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników , co oznacza, że będzie świetny dla początkujących.

To narzędzie jest dostarczane z gotowymi szablonami, dzięki czemu możesz dobrze wybierać od samego początku. Możesz także stworzyć wiele chatbotów na różne tematy, co da ci przewagę w świecie online. Posiadanie chatbota dla każdego z tematów lub typów produktów, które masz, jest jak posiadanie eksperta do każdego z nich.

Dla początkujących jest to dobra opcja na początek, ponieważ bez żadnej wiedzy możesz zrobić całkiem fajne rzeczy.

Wniosek

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci wybrać najlepszego chatbota do Twoich potrzeb. To wszystko są całkiem przystojne diabły, które pomogą ci w wielkiej grze w mediach społecznościowych! A ponieważ istnieją i można nimi zarządzać, dlaczego nie wykorzystać ich dla własnej korzyści.

Po raz kolejny SilFer Bots to świetny chatbot dla każdego, każdej firmy i każdego twórcy. Daje całkiem fajne opcje i bardzo łatwo jest to zrozumieć.

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WPNewsify

Podobne