Tłumaczenie maszynowe

Więc w końcu zdecydowałeś się na wspaniały motyw WordPress dla swojej witryny i skończyłeś z uruchomieniem wymarzonej strony w Internecie.

Co zrobisz następnie? Czy publikujesz treści i czekasz, aż na Twojej stronie pojawią się nowe dusze?

Cóż, czekanie na odwiedzających może nadwyrężyć Twoją cierpliwość, jeśli nie skupiłeś się na SEO.

Chociaż Twój motyw WordPress ma świetnie zoptymalizowany pod kątem SEO kod, będziesz musiał zrobić więcej, aby aktywnie śledzić wydajność SEO swojej witryny i nadal czynić wysiłki, aby Twoja witryna uzyskała zasięgi na jaki zasługuje.

WordPress oferuje wiele różnych wtyczek SEO WordPress, które pomogą Ci rozpocząć korzystanie z internetowego i technicznego SEO.

Sprawdzanie rankingu słów kluczowych dla WordPress

A z każdym krokiem, który podejmiesz w celu lepszego pozycjonowania, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia do sprawdzania pozycji w Google , aby mierzyć i śledzić rankingi SEO. Oto niesamowite, bezpłatne narzędzie do sprawdzania pozycji słów kluczowych , RankChecker.io , które pozwala rozpocząć śledzenie pozycji witryny.

Dlaczego musisz śledzić swoje rankingi SEO?

Jeśli nie chcesz, aby Twoja witryna była przedsięwzięciem prywatnym, którego nie chcesz nikomu pokazać, musisz poważnie potraktować SEO. Ponieważ wyszukiwarki to podstawowe kanały, dzięki którym ludzie poznają Twoją witrynę.

Na przykład załóżmy, że prowadzisz blog kulinarny. Kiedy ktoś szuka blogów kulinarnych w wyszukiwarce, a Twoja witryna trafia na pierwszą stronę wyników wyszukiwania, z pewnością przyciągniesz wielu odwiedzających.

Strona wyników wyszukiwania Google

Niektóre statystyki wskazują, że prawie 95% ruchu internetowego pochodzi z pierwszej strony wyników wyszukiwania. Współczynnik klikalności pierwszej strony wynosi około 71%, podczas gdy liczba ta spada do 6% w przypadku stron drugiej i trzeciej.

Jak widać, uzyskanie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania to najlepszy sposób na zwiększenie ruchu w witrynie WordPress . Aby to zrobić powinieneś śledzić pozycje w wyszukiwarkach.

Dla każdego słowa kluczowego wyszukiwarka przypisze Twojej witrynie ranking, który określa pozycję, jaką zajmie w wynikach wyszukiwania. Im wyższa pozycja, tym lepiej dla Twojej witryny.

Tak więc przy każdym wysiłku związanym z SEO, czy to zmianą w metaopisach, mapach witryn, tagach nagłówków itp., Musisz stale sprawdzać ranking, aby wiedzieć, że idziesz w dobrym kierunku.

Łatwe śledzenie rang z RankChecker.io

Funkcje sprawdzania rankingu słów kluczowych

Istnieje wiele powodów, dla których rankchecker.io wypada jako najlepsze dostępne obecnie bezpłatne narzędzie do śledzenia pozycji. Narzędzie ułatwia dokładne śledzenie pozycji i posiada wszystkie potrzebne funkcje. Oto niektóre z jego zalet.

Jest bezpłatne

Na początek rankchecker.io to darmowy program do sprawdzania pozycji słów kluczowych bez ukrytych kosztów. Możesz sprawdzić ranking domen lub określonych stron za darmo. Narzędzie do sprawdzania pozycji umożliwia skontrolowanie do 50 słów kluczowych na domenę. Szczegółowy raport dotyczący pozycji słów kluczowych zostanie przesłany na Twój zarejestrowany adres e-mail.

Dedykowane dla Google

Jeśli chodzi o wyszukiwarki, Google jest oczywistym liderem na rynku. Około 75% całego globalnego ruchu wyszukiwania na komputerach pochodzi z Google.

Dlatego mądrze jest skupić się najpierw na Google, a nie rozpraszać swoich działań na wszystkie dostępne wyszukiwarki, ponieważ zwroty takich wysiłków mogą być niskie. Google ocenia strony internetowe na podstawie około 200 czynników rankingowych.

Wysoce zaawansowany algorytm Google również ewoluuje. Potrzebujesz dokładnego narzędzia do sprawdzania pozycji, które może działać specjalnie dla algorytmu rankingowego Google i zapewniać odpowiednie dane dotyczące pozycjonowania słów kluczowych w Twojej witrynie.

Rankchecker.io wykonuje tę pracę zadziwiająco dobrze, ponieważ jest przeznaczony wyłącznie do pracy z wyszukiwarkami Google. Jest regularnie aktualizowany, aby odzwierciedlić wszelkie zmiany w algorytmie i zapewnia dokładny ranking dla każdego zapytania.

Wyniki specyficzne dla lokalizacji i języka

Wyniki wyszukiwania Google są wysoce zlokalizowane. Ma to sens, ponieważ jeśli chcesz wyszukać produkt lub usługi, chciałbyś mieć coś w pobliżu. Rankchecker.io bierze to pod uwagę i podaje dokładne dane dotyczące lokalizacji i języka.

Wyniki specyficzne dla urządzenia

Oprócz regionu geograficznego algorytm Google jest również dostosowany do pracy na różnych urządzeniach. Ma to na celu zagwarantowanie, że strony internetowe przyjazne dla urządzeń mobilnych będą miały pierwszeństwo.

Rankchecker.io pomaga zobaczyć różnicę w rankingach między urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi, dzięki czemu możesz pracować nad poprawą responsywności swojej witryny.

Otrzymuj alerty dotyczące rankingu słów kluczowych

Umieszczając odznakę Rankchecker w swojej witrynie, możesz otrzymywać codzienne aktualizacje dotyczące wszelkich zmian pozycji słów kluczowych konkurencji . Raporty zostaną automatycznie wysłane na Twój adres e-mail.

Możesz łatwo dodać odznakę Rankchecker do swojej witryny WordPress, kopiując mały fragment kodu z konta Rankchecker i wklejając go w stopce lub pasku bocznym witryny.

Analiza konkurencji

Wiedza o tym, jak dobrze konkurencja radzi sobie z tymi samymi słowami kluczowymi, pomoże Ci poznać nowe sposoby na poprawę SEO.

Rankchecker.io umożliwia to dzięki nowej funkcji, która zapewnia raporty konkurencji. Możesz sprawdzić ranking słów kluczowych konkurencji i otrzymać raporty na swoją pocztę.

Łatwość użycia

Korzystanie z RankChecker nie wymaga praktycznie żadnej krzywej uczenia się. Jest to narzędzie do sprawdzania pozycji w Google i wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz ze szczegółami, takimi jak adres URL strony, słowo kluczowe, adres e-mail, preferencje lokalizacji, preferencje urządzenia i zatwierdzić.

Wniosek

Sprawdź narzędzie RankChecker.io i zarejestruj swoje konto, aby otrzymywać aktualizacje i wskazówki, jak ulepszyć swoje SEO.

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WPEntire

Podobne