Tłumaczenie maszynowe

Dobrze wykorzystane, najlepsze wtyczki do zarządzania reklamami WordPress mogą okazać się nieocenione, eliminując kłopoty i ciężką pracę w procesie, który, nie oszukujmy się, często może być dość uciążliwy.

Jasne, chciałbyś zacząć zarabiać na swojej witrynie. Nawet jeśli nie masz ochoty budować imperium eCommerce, kilka reklam tu i tam może mieć duże znaczenie, jeśli chodzi o koszty hostingu i domeny każdego roku.

Jednak gdy zaczniesz działać, okaże się, że umieszczenie reklam w witrynie oznacza majstrowanie przy kodzie co w najlepszym razie może być uciążliwe, a w najgorszym całkowicie rozsypać motyw WordPress .

Przed Tobą także kłopoty związane z długoterminowym zarządzaniem reklamami.

Jeśli coś z tego brzmi choć trochę znajomo, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy dziesiątki najczęściej używanych darmowych i premium wtyczek do zarządzania reklamami WordPress i poniżej prezentujemy nasz wybór najlepszych dostępnych narzędzi.

Najlepsze wtyczki do zarządzania reklamami WordPress

1. AdSanity

Wtyczka Adsanity wordpress do zarządzania obrazem reklamNasz wybór najlepszej wtyczki premium do dodawania i zarządzania reklamami w Twojej witrynie WordPress to Adsanity.

Zacznijmy więc od tego, co jest chyba najważniejszą cechą – łatwości obsługi.

W końcu głównym powodem, dla którego wielu użytkowników szuka wtyczki do zarządzania reklamami, jest pozbycie się wszystkich komplikacji i ciężkiej pracy związanej z zarabianiem na WordPressie, a AdSanity na tym polu oferuje całkiem sporo.

Wtyczka jest łatwa w użyciu, z wysoce intuicyjnym interfejsem i kilkoma opcjami umożliwiającymi łatwe wdrażanie reklam.

Widżety mogą być używane do publikacji reklam w najlepszych lokalizacjach w Twoim motywie. Proste shortcody można wykorzystać do lokowania reklam w treści, a jeśli to nie wystarczy, wtyczka ma również opcję wyświetlania reklam za pomocą tagów.

Najlepsze jest to, że cała ta prostota nie odbywa się kosztem przydatnych funkcji.

Wtyczka obsługuje zarówno reklamy hostowane samodzielnie, jak i te z sieci reklamowych, takich jak Google AdSense. Obsługuje nawet reklamy wideo i niestandardowe rozmiary reklam i jest wyposażona w podstawowe, ale przydatne narzędzie do raportowania, które wykorzystuje czytelną grafikę, aby zaprezentować skuteczność reklam.

Jeśli ta funkcja raportowania nie jest dla Ciebie wystarczająca, zapłacenie za droższy pakiet odblokowuje również integrację z Google Analytics.

Mówiąc o pakietach, to kolejna rzecz, którą lubimy w Adsanity; jest dobrze wyceniony jak na wtyczkę premium.

Pakiet Just the Basics kosztuje 49 USD rocznie i zawiera wszystko, o czym mowa powyżej, a także bezpłatne aktualizacje i pomoc techniczną z jedną licencją na 1 domenę.

Potrzebujesz czegoś więcej? Pakiet All-in-One (149 USD) przenosi Cię na wyższy poziom z nieograniczonymi licencjami na dowolną liczbę domen, a także pakiet Pro Add Ons, w tym widżet reklam rotacyjnych, obsługę reklam ważonych i nie tylko.

Pobierz AdSanity

2. Adning

Wtyczka reklamowa WordPress: Reklama reklamowaJeśli szukasz dobrej jakości wtyczki do zarządzania reklamami, która nie rozbije banku, Adning jest dobrym wyborem.

Wcześniej znany jako popularny system reklamowy WP PRO, ten wszechstronny menedżer reklam kosztuje zaledwie 29 USD za standardową licencję na Code Canyon, z opcjonalnym przedłużeniem wsparciem na 12 miesięcy za jedyne 9 USD.

Wtyczka zachowuje wiele funkcji, które uczyniły WP PRO Advertising System bestsellerem, w tym doskonałą funkcję automatycznego pozycjonowania, która pozwala umieszczać reklamy dokładnie tam, gdzie chcesz, nie martwiąc się nawet o shortcody lub widżety.

Użyj intuicyjnego interfejsu, aby wskazać Adning, gdzie chcesz wyświetlać swoje reklamy, a wtyczka wykona całą ciężką pracę za Ciebie. Z naszego doświadczenia wynika, że niewiele wtyczek sprawia, że pozycjonowanie reklam jest tak łatwe, ale to nie wszystko, co oferuje ta fantastyczna wtyczka.

Uwielbiamy pulpit nawigacyjny filtrów wyświetlania, który zapewnia pełną kontrolę nad wyświetlanymi banerami reklamowymi na podstawie urządzenia użytkownika, a nawet w zależności od tagów i kategorii treści, które użytkownik przegląda.

A co najważniejsze, uwielbiamy to, że reklama jest w pełni kompatybilna z WooCommerce , umożliwiając wyświetlanie ukierunkowanych reklam swoim klientom w celu zwiększenia sprzedaży.

Jeśli szukasz absolutnie najłatwiejszej wtyczki do zarządzania reklamami bez zajmowania się jakimkolwiek kodem, Adning jest niewątpliwie opłacalnym zakupem.

Zdobądź Adning

3. Ad Inserter

Wtyczka reklamowa WordPress: Inserter reklamAd Inserter. Już sama nazwa mówi wszystko, co musisz wiedzieć o tej bardzo przydatnej wtyczce freemium.

Może nie jest wyszukana i może nie wyglądać olśniewająco na backendzie, ale jeśli chodzi o robienie tego, co obiecuje – wstawianie reklam – naprawdę robi bardzo solidną robotę.

W rzeczywistości wykonuje swoja pracę tak dobrze, że nawet giganci eCommerce Amazon polecają ją jako najlepszą wtyczkę do dodawania reklam Amazon Affiliates do Twojej witryny.

Obsługiwane są również reklamy Adsense, Media.net i własne hostowane, co oznacza, że bez względu na rodzaj reklam, które chcesz wyświetlać, Ad Inserter umożliwia wyświetlanie ich dokładnie tam, gdzie chcesz, za jednym kliknięciem.

Ad Inserter obecnie ma ponad 200 000 aktywnych instalacji, co czyni ją najpopularniejszą i najczęściej używaną wtyczką tego typu.

Co jeszcze sprawia, że ten jest tak wspaniała?

Darmowa wersja tej wtyczki wykorzystuje ręczne wstawianie, shortcody i widżety, aby zapewnić Ci pełną kontrolę nad tym, gdzie chcesz wyświetlać reklamy, czy to w treści, na pasku bocznym, między postami na stronach bloga, czy gdziekolwiek indziej.

Zawiera darmowy slajder reklam, przyklejane widżety, a nawet obsługę ads.txt , przydatnego małego pliku tekstowego, który może powodować problemy dla początkujących właścicieli witryn.

Jeśli zdecydujesz się na aktualizację, zapłacisz od 20 do 100 USD w zależności od licencji , a do tego uzyskasz dostęp do raportów reklam, testów A / B, obsługi lazy load i nie tylko. Chociaż bez wątpienia jest to opłacalna inwestycja, dla wielu użytkowników WordPressa darmowa wersja tej potężnej wtyczki będzie więcej niż wystarczająca, aby w łatwy sposób zarządzać zarabianiem na reklamach.

Pobierz Ad Inserter

4. AdRotate

AdRotate dla WordPressAdRotate istnieje dłużej niż większość wtyczek z tej listy, po raz pierwszy zaznaczył swoją obecność w katalogu wtyczek WordPress w 2014 roku. Jest to więc dowód na to, jak proste, ale skuteczne jest to narzędzie, że nadal jest jedną z najpopularniejszych wtyczek do zarządzania reklamami WordPress, mimo że przez lata pojawiło się wiele innych rozwiązań.

To co pomogło AdRotate w zgromadzeniu 40000 aktywnych instalacji, jest to, że jest to jedna z tych wtyczek, która przyciąga początkujących, a jednocześnie spełnia potrzeby bardziej zaawansowanych użytkowników.

Ci, którzy są nowicjuszami w zarabianiu na WordPressie, z łatwością utworzą skuteczne rotacyjne banery reklamowe za pomocą zaledwie kilku kliknięć, bez konieczności dostosowywania motywu.

Tymczasem bardziej doświadczeni użytkownicy polubią pomocne harmonogramy reklam, funkcje śledzenia kliknięć i narzędzia analityczne.

Podobnie jak w przypadku Ad Insertera, bezpłatna wersja AdRotate powinna być wystarczająca dla większości użytkowników, chociaż w wersji pro dostępne są dodatkowe funkcje, takie jak wykrycie Adblocka, lepsze raportowanie reklam i kierowanie geograficzne.

Zapłacisz od 39 USD za licencję na jedną witrynę do 199 USD za licencję developerską.

Pobierz AdRotate Uzyskaj AdRotate Pro

5. Ads Pro

Ads ProAds Pro to wtyczka premium, która obecnie kosztuje 57 USD za licencję jednorazową na Code Canyon.

Chociaż nie jest najtańszą wtyczką do zarządzania reklamami na rynku, jesteśmy przekonani, że jej zaawansowane funkcje sprawiają, że jest to opłacalna inwestycja dla każdego, kto poważnie myśli o osiągnięciu znacznego dochodu z reklam.

Przede wszystkim fakt, że Ads Pro jest jednym z najlepszych narzędzi, jakie widzieliśmy, do sprzedaży przestrzeni reklamowej bezpośrednio reklamodawcom i skutecznego zarządzania tymi reklamami. Jasne, wszystkie standardowe sieci, takie jak Google Adsense i Media.Net, są obsługiwane, ale jeśli chcesz zmaksymalizować przychody poprzez wyeliminowanie pośrednika, ta wtyczka zawiera wiele funkcji, które pomogą Ci usprawnić cały ten proces.

Jest tu automatycznie wbudowana funkcja anty-Adblock . Według Statista około 26% internautów używa obecnie narzędzia do blokowania reklam, aby ukryć reklamy podczas odwiedzania witryn internetowych. Oczywiście pozbawia to Cię potencjalnych dochodów, więc Ads Pro przychodzi na ratunek, zapewniając, że Twoje reklamy są widoczne nawet pomimo tego, że użytkownik ma AdBlock w swoich przeglądarkach.

Wreszcie, uwielbiamy ogromną liczbę funkcji, które są zawarte w standardzie.

Możesz użyć kierowania geograficznego, aby wyświetlać trafne reklamy na podstawie lokalizacji użytkownika, wybrać, które reklamy mają być wyświetlane użytkownikom w zależności od urządzenia, z którego korzystają i skorzystać z ponad 20 różnych formatów wyświetlania reklam, w tym reklam wideo i więcej.

A co najlepsze, jeśli uznasz, że tak wiele opcji wyświetlania reklam jest nieco przytłaczające, to ponad 25 łatwych w użyciu szablonów reklam uprości cały proces.

Pobierz Ads Pro

6. Wtyczka WPQuads Ads

Wtyczka WPQuads AdsWtyczka reklamowa WPQuads to najlepsze bezpłatne narzędzie do jak najszybszego uruchomienia Google Adsense w Twojej witrynie.

Jeśli dasz się nabrać na bogactwo różnych opcji reklamowych Google lub po prostu uważasz, że trzymanie się reklam graficznych, reklam w artykule i reklam w kanale jest uciążliwe, WPQuads pomoże Ci zoptymalizować witrynę, aby umieścić odpowiednie reklamy we właściwych miejscach dla właściwych użytkowników dzięki funkcjom kierowania na urządzenia, geograficznym oraz obsłudze 12 różnych pozycji reklam.

Darmowa wersja tej wtyczki jest ograniczona do zaledwie 9 warunków kierowania i dopuszcza tylko 10 reklam na stronę internetową, chociaż z naszego doświadczenia wynika, że jest to całkiem dużo dla większości użytkowników.

Jeśli tak nie jest, możesz usunąć to ograniczenie, uaktualniając wtyczkę do WPQuads Pro , opłata w wysokości 89 USD za licencję na jedną witrynę, 139 USD za licencję na 5 witryn, licencję biznesową lub 199 USD za licencję Pro na nieograniczoną ilość stron.

Dzięki temu otrzymujesz również wykrywanie AdBlocker i możliwość wysyłania niestandardowej wiadomości do użytkowników AdBlocker, a także bezproblemową integrację z Google Ad Manager, Google AMP (Accelerated Mobile Pages) i wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć maksymalizować swoje przychody z Google Adsense bez wiedzy technicznej.

Pobierz wtyczkę reklamową WPQuads Zdobądź WPQuads Pro

7. WP In Post Ads

WP In Post AdsPodczas gdy wiele innych wtyczek na tej liście stara się być centrum kompleksowej obsługi reklam, WP In Post Ads koncentruje się na wykonywaniu tylko jednej konkretnej pracy, ale robi to naprawdę dobrze.

Jak zapewne wywnioskowałeś z nazwy, jedną rzeczą jaka zrobisz jest zarządzanie reklamami w treści.

Roczna licencja na tę wtyczkę kosztuje zaledwie 19 USD za jedną witrynę, 29 USD za trzy witryny lub 49 USD za nieograniczoną liczbę witryn, a po wypróbowaniu jej możemy potwierdzić, że stanowi ona dobry stosunek jakości do ceny.

Zasadniczo WP In Post Ads ułatwia kontrolowanie pozycji reklam za pomocą prostych shortcodów. Możesz umieścić reklamy przed główną treścią (po tytule), na jej końcu lub nawet po wybranej liczbie akapitów.

To co ją wyróżnia, to fakt, że zajmuje się głównie optymalizacją skuteczności Twoich reklam. Nie wybierasz tylko gdzie je umieścić, decydujesz także czy mają być wyrównane do lewej, prawej czy środka, a następnie korzystasz z niesamowitej funkcji testów A / B, aby zobaczyć, która pozycja generuje największe przychody.

Raportowanie reklam ogranicza się do śledzenia wyświetleń, ale zawsze możesz połączyć Google Analytics jednym kliknięciem, aby uzyskać bardziej szczegółowe dane o skuteczności.

Kolejną genialną funkcją, której nie widzieliśmy w ofercie zbyt wielu wtyczek, jest możliwość wyłączenia reklam dla zalogowanych użytkowników. Jest to świetne rozwiązanie, aby zachęcić użytkowników do zapisania się w witrynie lub subskrypcji usługi.

Podsumowując, fantastyczna mała wtyczka, która naprawdę wyróżnia się w tłumie.

Zdobądź WP In Post Ads

8. Widget reklamowy WordPress

Widżet reklamowy WordPressTam, gdzie WP In Post Ads dotyczyło reklamy w treści, WordPress Ad Widget dotyczy paska bocznego i innych obszarów widżetów.

Bezpłatna wtyczka Broadstreet XPRESS jest dość podstawowa zarówno pod względem projektu, jak i funkcjonalności, ale szczerze mówiąc, to wszystko stanowi i jej atrakcyjności.

Jak sama nazwa wskazuje, WordPress Ad Widget działa, oferując trzy nowe elementy widżetów, które można przeciągnąć i upuścić na miejsce za pomocą standardowego pulpitu widżetów (Wygląd – Widżety) w WordPress.

Pierwszy z tych widżetów to proste narzędzie do przesyłania banerów reklamowych. Podobnie jak w przypadku podstawowego widżetu obrazu, pozwala to na przesłanie grafiki i dodanie miejsca docelowego.

Może to być bardzo przydatne, jeśli chcesz uzyskać podstawowy sposób wyświetlania samodzielnie hostowanych reklam własnych produktów lub usług. Może być również używane, jeśli sprzedajesz miejsce w swojej witrynie indywidualnym reklamodawcom, chociaż szczerze mówiąc, widżet ParkAve działa lepiej w tym przypadku.

Ten widget pomaga w korzystaniu z cennej platformy sprzedaży bezpośredniej reklam ParkAve, która umożliwia projektowanie, tworzenie i sprzedaż dynamicznych reklam cyfrowych.

Połączenie Widżetu reklam WordPress i ParkAve to jedna z najlepszych opcji bezpośredniej sprzedaży reklam przy minimalnej inwestycji początkowej.

Wreszcie, wtyczka zawiera również widżet reklam HTML, który zawiera kod reklamy Google Adsense, Amazon Affiliate lub inny, zapewniając, że masz wszystkie podstawy objęte jednym bardzo prostym narzędziem.

Pobierz widżet reklamowy WordPress

Wniosek: jakie są najlepsze wtyczki WordPress do dodawania reklam i zarządzania nimi na swoim blogu?

Istnieje niezliczona liczba wtyczek do zarządzania reklamami WordPress, ale przedstawiliśmy te, które uważamy za najlepsze ze względu na łatwość użycia, skuteczność ich funkcji i inne kluczowe kryteria, takie jak chociażby data ostatniej aktualizacji.

W końcu, jeśli wtyczka nie była aktualizowana od miesięcy, nie ma gwarancji, że nadal jest obsługiwana lub że nadal będzie działać dobrze, gdy WordPress wypuści kolejną aktualizację.

Teraz pozostaje oczywiście tylko pytanie, której z tych wtyczek należy użyć w swojej witrynie?

Prawdę mówiąc, każda z nich wykona świetną robotę, ale tak naprawdę wszystko sprowadza się do tego, co cenisz sobie najbardziej.

Jeśli chcesz zarządzać swoimi reklamami, nie wydając ani grosza, bezpłatna wersja Ad Insertera jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli bardziej zależy Ci na łatwości obsługi i chcesz mieć absolutnie najprostszy sposób zarządzania reklamami bez wchodzenia w shortcody, Adning jest tak łatwa, jak to tylko możliwe.

Jeśli jednak chcesz, aby działała wszechstronnie, nie szukaj dalej niż Adsanity, zwycięska kombinacja przystępności cenowej, prostoty i potężnych funkcji, która jest trudna do pokonania.

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WPLift

Podobne