Tłumaczenie maszynowe

Obecnie każdy może założyć bloga lub stworzyć prostą stronę internetową w ciągu kilku godzin. Jednak sprawienie, aby ta witryna działała i wyglądała tak, jak chcesz, zajmuje znacznie więcej czasu. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i rezygnuje na długo przed wykonaniem pracy.

Jeśli nie masz czasu na dostosowanie bloga lub witryny od zera, możesz skorzystać z WordPressa. Niektóre usługi wykonują za Ciebie całą ciężką pracę, w tym instalują szablony i narzędzia potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

W tym artykule przedstawimy Ci usługę, która pozwoli Ci w kilka minut założyć w pełni działającego bloga WordPress lub portfolio dla freelancerów i zajmie się konserwacją. Porozmawiajmy o naszej nowej usłudze Propel Site !

Dlaczego warto korzystać z witryny Propel w swoim portfolio lub blogu

Strona główna witryny Propel.

Jeśli chodzi o strony internetowe, większość ludzi szuka najtańszej usługi hostingowej, jaką mogą znaleźć. W końcu, jeśli nie masz dużego doświadczenia w prowadzeniu bloga lub tworzeniu portfolio, nie chcesz wydawać zbyt dużych pieniędzy na przygotowanie wszystkiego.

Oto jednak problem – nie wszystkie usługi hostingowe oferują taką samą jakość usług. W przypadku „ tanich ” planów hostingowych (około 5-10 USD lub mniej miesięcznie) zwykle otrzymujesz wspólną usługę z kilkoma dodatkami. To może zadziałać, jeśli wybierzesz dobrego dostawcę i znasz się na WordPressie, ale dla początkujących użytkowników może to być ból głowy.

Z drugiej strony Propel Site jest tym, co nazywamy zarządzaną usługą hostingową WordPress. Aby zilustrować, co to oznacza, oto jak działa proces uruchamiania nowej strony internetowej z Propel Site:

  1. Wybierasz gotowy do użycia szablon WordPress lub projekt swojej witryny.
  2. Ty wybierasz, jakiego rodzaju plan chcesz użyć.
  3. Usiądź wygodnie, podczas gdy my tworzymy Twoją witrynę.
  4. Gdy witryna jest gotowa, możesz korzystać z kilku gotowych stron w zależności od potrzeb, które możesz szybko iw pełni dostosować.
  5. Propel Site dba o utrzymanie witryny za Ciebie (kopie zapasowe, aktualizacje, optymalizacja witryny i nie tylko).

Celem zarządzanego hostingu WordPress jest zapewnienie bardziej praktycznej usługi. Propel Site zajmuje się rozwiązywaniem wszystkich problemów, od konfiguracji strony do konserwacji, dzięki czemu możesz skupić się na pisaniu postów na blogu i aktualizowaniu swojego portfolio.

Jak stworzyć blog lub portfolio niezależnego autora za pomocą strony Propel (4 kroki)

Witryna Propel różni się od innych hostów internetowych WordPress tym, że możesz rozpocząć projektowanie witryny, zanim jeszcze się zarejestrujesz. Porozmawiajmy o tym, jak to działa!

Krok 1: Wybierz projekt bloga lub portfolio

Zazwyczaj nie dostaniesz wybrać i zainstalować WordPress aż po witryna jest w górę. Korzystając z witryny Propel, możesz wybierać spośród szerokiej gamy motywów idealnych dla blogów i portfolio, zanim jeszcze się zarejestrujesz, dzięki czemu wiesz, co otrzymasz:

Wybór motywu premium do użycia.

Wszystkie używane przez nas motywy obejmują wybór gotowych stron, które pasują do większości witryn internetowych. Dzięki tym gotowym stronom możesz od razu przejść do dostosowywania, takiego jak zmiana kolorów, dodawanie obrazów i przesyłanie logo. Wtedy jesteś w biznesie!

Kolejną zaletą możliwości wyboru motywów z góry jest to, że możesz szukać recenzji i porównań, zanim się zarejestrujesz. Wszystkie motywy, z których możesz wybierać, są opcjami premium i są zawarte w Twojej subskrypcji.

Po znalezieniu idealnego motywu dla swojej niezależnej witryny, najedź na nią myszą i kliknij opcję Uruchom witrynę .

Krok 2: Wybierz plan serwisowy

W przeciwieństwie do innych dostawców usług hostingowych, Propel Site ułatwia wybór planu. Możesz wybrać miesięczny lub roczny harmonogram płatności, ale w każdym przypadku masz te same funkcje i wydajność:

Wybór planu Propel Site.

Oprócz funkcji, o których już wspomnieliśmy, zyskujesz również dostęp do wtyczek premium Search Engine Optimization (SEO), wizualnego narzędzia do tworzenia, buforowania i generowania potencjalnych klientów. Wszystkie te wtyczki są gotowe do działania, gdy tylko Twoja witryna zostanie uruchomiona.

Śmiało i wybierz preferowany harmonogram płatności, a następnie kliknij przycisk URUCHOM STRONĘ TERAZ .

Krok 3: Dokończ konfigurację witryny

Teraz czas na „nudną” część konfiguracji witryny. Musisz wypełnić prosty formularz kontaktowy i wybrać metodę płatności:

Wypełnianie danych konta.

Propel Site obsługuje wszystkich głównych dostawców kart kredytowych i debetowych oraz przetwarza zakupy za pomocą Stripe, więc możesz skorzystać z preferowanej metody.

Krok 4: Dostosuj swój blog lub portfolio WordPress

Gdy tylko Twoja witryna będzie gotowa, będziesz mógł zalogować się do WordPress i uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego. Stąd możesz dostosować każdy aspekt swojej witryny za pomocą Edytora bloków i dostosowywania WordPress:

Korzystanie z edytora bloków WordPress.

Pamiętaj, że dzięki Propel Site otrzymujesz witrynę z kilkoma gotowymi stronami skonfigurowanymi dla Ciebie. Oznacza to, że zamiast zaczynać od zera, możesz dostosować potrzebne strony w ciągu kilku minut. Gdy będą gotowe, możesz przystąpić do pracy nad zawartością swojej witryny!

Wniosek

Jeśli jesteś osobą zrób to sam i masz doświadczenie w korzystaniu z WordPressa, możesz wybrać dowolnego hosta internetowego lub platformę. Jeśli jednak pracujesz nad swoim pierwszym blogiem lub nie masz umiejętności technicznych, aby stworzyć portfolio online , usługa taka jak Propel Site może znacznie ułatwić Ci życie.

Jak większość zarządzanych dostawców hostingu WordPress, Propel Site kosztuje nieco więcej niż tanie wspólne plany. Jednak za tę cenę otrzymujesz usługę hostingu w białych rękawiczkach, która konfiguruje dla Ciebie witrynę WordPress i zajmuje się konserwacją. Ponadto masz dostęp do ekspertów WordPress, którzy mogą pomóc Ci w przypadku jakichkolwiek pytań.

Tłumaczenie maszynowe, źródło: Leavingworkbehind

Podobne