Tłumaczenie maszynowe

Email Marketing to jeden z najlepszych sposobów promocji. W dzisiejszych czasach komunikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej może wydawać się oldskulowa, gdy istnieje tak wiele platform społecznościowych. Jednak e-mail nadal pozostaje jedną z najpotężniejszych nowoczesnych form komunikacji. Jest to szybkie i łatwe do zrozumienia narzędzie, ale aby rozpocząć kampanię e-mailową, musisz mieć dobrą listę e-mailową.

Przygotowanie kampanii e-mailowej

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest utworzenie ukierunkowanej listy e-mailowej . Podczas tworzenia listy e-mailowej skup się na jakości i trafności. Chcesz, aby Twoje e-maile trafiały do prawdziwych ludzi, którzy często je sprawdzają, oraz do osób, które są naprawdę zainteresowane tym, co masz do powiedzenia. Twoja lista nie będzie miała znaczenia, jeśli wysyłasz e-maile do tych, którzy w rzeczywistości ich nie otwierają, lub do tych, którzy nie są tak naprawdę zainteresowani tym, o czym mówisz.

Gdy masz już kilka osób, które są naprawdę zainteresowane, możesz skupić się na powiększaniu listy.Bądź cierpliwy. Chodzi tutaj o jakość, a nie o ilość.

Panel Gmaila

Aby zachęcić klientów do zostania subskrybentami, konieczne jest posiadanie przyciągającego magnesu , który sprawi, że nie będą chcieli przegapić Twoich e-maili. Magnesy to coś, co dajesz ludziom za darmo w zamian za ich adresy e-mail. Nie musi cię to nic kosztować, ale musi być interesujące. Magnesem wiodącym może być bezpłatna wersja próbna, bezpłatne seminarium internetowe lub ebook. Nie ma znaczenia, co to jest, o ile przyciągnie uwagę.

E-mail to najlepszy wybór podczas uprawianie marketingu, ponieważ większość ludzi codziennie sprawdza pocztę. Jest bardzo mało prawdopodobne, że Twój e-mail pozostanie niezauważony przez docelowych odbiorców. Ponadto różnica między pocztą elektroniczną a mediami społecznościowymi polega na tym, że Twój e-mail jest cały Twój.

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś nagłego zawieszenia na Instagramie? Cóż, jeśli tak, to wiesz, że konta w mediach społecznościowych można usunąć bez powiadomienia. Dzięki e-mailowi jesteś swoim własnym szefem. Nikt nie może usunąć Twojej wiadomości e-mail, jeśli tego nie chcesz. Ponadto marketing e-mailowy ma znacznie lepszy zwrot z inwestycji niż marketing w mediach społecznościowych. Warto o tym pamiętać.

Wysyłanie e-maili

Marketing e-mailowy to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów mówienia o swojej marce i sprzedaży produktów lub usług. Jednak ważne jest, aby się wyróżniać i mieć bardzo dobrą kampanię, ponieważ ludzie otrzymują codziennie bardzo dużą liczbę e-maili. Trudno się wyróżnić bez dobrej strategii.

Podobnie jak w przypadku każdego marketingu, musisz znaleźć odbiorców docelowych. Twoja kampania musi być zaprojektowana tak, aby była interesująca dla Twoich klientów. Gdy już wiesz, do kogo wysyłasz e-maile, zastanów się, jakie treści chcesz dostarczyć. E-maile, które wysyłasz, muszą mieć cel, więc pamiętaj o swoich subskrybentach i ich potrzebach.

Ważne jest również, aby zdecydować o częstotliwości wysyłania e-maili. Nie chcesz przytłaczać swoich subskrybentów.

Pisząc wiadomość e-mail, lepiej trzymać wszystkie ważne i interesujące treści na górze (na początku maila). W ten sposób, jeśli ktoś tylko szybko skanuje wiadomość e-mail, najpierw zobaczy to co najlepsze.

Osoba sprawdzająca e-maile

E-maile nie tylko pomagają zwiększyć sprzedaż, ale także budują wizerunek Twojej marki. Pokazują, że troszczysz się o swoich klientów i chcesz zapewnić im to, co naprawdę chcą zobaczyć.

E-maile pomagają też w konwertowaniu potencjalnych klientów w klientów, poprzez dostarczanie materiałów edukacyjnych. Wysyłając e-maile do potencjalnych klientów, możesz pokazać im, jakie korzyści może im przynieść Twój produkt lub usługa.

Ważne jest, aby być zabawnym i innowacyjnym, i możesz to pokazać w e-mailach. Zanim zdecydujesz się zrobić coś w swojej rzeczywistej witrynie, możesz poeksperymentować i przetestować to za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz wysłać swój nowy pomysł e-mailem i zobaczyć, jak reagują na niego Twoi odbiorcy.

W tej notatce za pomocą e-maili możesz zbierać dane o subskrybentach. Możesz sprawdzić, czy Twoje treści są dla nich odpowiednie, czy otwierają e-maile i wiele więcej.

Umieszczanie filmów w wiadomościach e-mail

Jak widać, kampanie e-mailowe to coś, na czym może skorzystać każda marka. Pomaga budować relacje z klientami i zwiększać przychody. Co się jednak dzieje, gdy chcesz mieć elementy wizualne w swojej kampanii e-mailowej? Filmy są skuteczne i proste, ale wysyłanie ich pocztą elektroniczną jest bardzo trudne.

Załączniki wideo nie zawsze są praktyczne i mogą być niekompatybilne z niektórymi urządzeniami. Wysyłając filmy, musisz wziąć pod uwagę problemy ze zgodnością i rozmiarami plików, aby upewnić się, że każdy może odtworzyć wideo. Różne aplikacje i platformy pocztowe inaczej wyświetlają filmy i obrazy. Dlatego przy próbie wysłania wideo pocztą e-mail występują pewne trudności. A co, jeśli wideo się nie pojawi?

Aby pomóc w tym wszystkim, istnieje Playable Video Email , narzędzie, które automatycznie odtwarza filmy po otwarciu wiadomości e-mail.

Grywalne

Odtwarzane wideo e-maile pozwalają marketerom wzbogacić swoje e-maile o automatycznie odtwarzane filmy HD, które są kompatybilne z większością urządzeń. Za pomocą tego narzędzia niezwykle łatwo jest osadzać wysokiej jakości filmy. Proces jest prosty – wystarczy przesłać plik wideo lub zaimportować żądany film z YouTube, Instagram, Twitter itp. I gotowe!

Odtwarzalne dodawanie filmów

Czas trwania wideo jest ograniczony do 30 sekund, a format jest zoptymalizowany dla każdego odbiorcy na podstawie używanej aplikacji e-mail. Filmy zaczną się automatycznie, gdy odbiorca otworzy swoją skrzynkę odbiorczą. Nie jest wymagane kodowanie, co sprawia, że Playable Video Email jest idealnym narzędziem do dodawania filmów do kampanii e-mailowych.

Inną przydatną funkcją Playable Video Email jest to, że pozwala zaprojektować i przetestować, jak Twój film będzie wyglądał na wybranej platformie e-mail. W ten sposób możesz mieć pewność, że wszystko jest tak, jak powinno, zanim klikniesz wyślij.

Dodany film, który można odtworzyć

Końcowe przemyślenia

Email marketing to jedna z najskuteczniejszych form marketingu. Jest opłacalny, prosty i stosunkowo łatwy w konfiguracji. Po prostu pamiętaj o swoich docelowych odbiorcach, miej przykuwające uwagę treści i nie przytłaczaj swoich subskrybentów. Idź trochę dalej i wstaw filmy za pomocą Playable Video Email .

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WPNewsify

Podobne