Tłumaczenie maszynowe

Szukasz najlepszych wtyczek społecznościowych do swojej witryny WordPress lub sklepu WooCommerce?

Social proof pomaga zdobyć zaufanie klientów i zwiększyć sprzedaż, prezentując swoje interakcje z poprzednimi klientami.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszym wtyczkom WordPress, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i zdobyć klientów.

Co to jest dowód społeczny i dlaczego ma to znaczenie?

Dowód społeczny (social proof) to naturalna skłonność do kopiowania działań innych ludzi. Bardziej prawdopodobne jest, że spróbujemy rzeczy, które inni kupują, używają lub polecają.

Dowód społeczny może przybierać różne formy. Może to być recenzja lub opinia. Może to być po prostu liczba, na przykład liczba fanów na Facebooku lub subskrybentów biuletynu e-mailowego Twojej firmy.

Możesz również użyć social proof dla swojego sklepu internetowego, aby zwiększyć ogólny współczynnik konwersji. Może to być również świetny sposób na zachęcanie do darowizn, pobierania, komentarzy lub czegokolwiek innego, co pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Ponieważ WordPress jest najpopularniejszym narzędziem do tworzenia witryn internetowych na świecie, dostępnych jest wiele różnych rodzajów narzędzi.

Powiedziawszy to, przyjrzyjmy się najlepszym wtyczkom społecznościowym WordPress.

1. TrustPulse

The TrustPulse website

TrustPulse to najlepsza wtyczka społecznościowa WordPress na rynku. Wykorzystuje efekt FOMO , wyświetlając w czasie rzeczywistym powiadomienia o działaniach użytkowników w Twojej witrynie.

TrustPulse może wyświetlać dymek z powiadomieniem o ostatnich zakupach, przesłanych formularzach, rejestracji na bezpłatną wersję próbną i nie tylko.

Możesz skonfigurować TrustPulse na swojej stronie w ciągu kilku minut i udowodniono, że natychmiast zwiększa konwersje nawet o 15%.

TrustPulse ma wiele zaawansowanych funkcji, w tym inteligentne kierowanie. Dzięki temu możesz wyświetlać dowód społeczny właściwym osobom we właściwym czasie.

Wtyczka TrustPulse jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu z pudełka.

Może automatycznie wykryć Twoją platformę eCommerce i zacząć wyświetlać ostatnie interakcje z klientami / sprzedaż. Alternatywnie możesz również dostosować go, aby wykrywał określone działania użytkowników i wyświetlał się w witrynie.

Wyskakujące okienka powiadomień TrustPulse są dyskretne. Nie będą one przeszkadzać w wyświetlaniu treści ani w korzystaniu z witryny przez użytkownika. Jednocześnie są bardzo skuteczne.

An example of a TrustPulse notification on OptinMonster's site

Posiada również wbudowane narzędzia analityczne, które pozwalają łatwo sprawdzić, które strony uzyskują najlepszy współczynnik konwersji . Może to pomóc w optymalizacji treści i jeszcze bardziej zwiększyć liczbę konwersji.

Cena

TrustPulse jest bezpłatny do 500 sesji miesięcznie. Następnie ceny zaczynają się od 4 USD / miesiąc (płatne z góry co roku).

2. Smash Balloon

The Smash Balloon website

Wtyczki Smash Balloon umożliwiają dodawanie kanałów mediów społecznościowych do witryny WordPress. Mogą być używane do przedstawiania referencji i innych dowodów społecznych.

Smash Balloon ma wtyczki do Facebooka, Instagrama, Twittera i YouTube. Umożliwiają one łatwe zbieranie opinii z mediów społecznościowych lub innych potężnych treści generowanych przez użytkowników.

Na przykład możesz użyć wtyczki Custom Twitter Feeds Pro firmy Smash Balloon, aby dodać referencje Twittera do swojej witryny. Dzięki temu możesz pokazać, co prawdziwi ludzie mówią o Twoich produktach lub usługach.

Umieszczenie kanału społecznościowego w witrynie jest potężniejsze niż zwykłe kopiowanie i wklejanie referencji. Dla odwiedzających Twoją witrynę od razu jest jasne, że tweety są prawdziwymi referencjami, za którymi stoją prawdziwi ludzie.

Możesz użyć ich wtyczki Instagram Feeds Pro, aby automatycznie wyświetlać nowe zdjęcia użytkowników swojego produktu lub wtyczki YouTube Feeds Pro, aby automatycznie wyświetlać nowe recenzje filmów użytkowników Twojej marki.

Dzięki Smash Balloon możesz łatwo wybrać dokładnie, jakie elementy chcesz umieścić w swoich kanałach mediów społecznościowych. Na przykład możesz dołączyć liczbę polubień i komentarzy do swoich postów na Facebooku. Może to być przydatna forma społecznego dowodu, ponieważ pokazuje, że Twoja marka ma wielu obserwujących i fanów.

Cena:

Smash Balloon oferuje „Pakiet All Access” dla wszystkich swoich wtyczek. To kosztuje 299 USD rocznie. Alternatywnie możesz kupić pojedynczą wtyczkę za jedyne 49 USD rocznie.

Dostępna jest również darmowa wersja wszystkich wtyczek Smash Balloon.

3. Shared Counts

Shared Counts

Shared Counts to prosta wtyczka WordPress, która umożliwia dodawanie przycisków udostępniania mediów społecznościowych do Twojej witryny.

Wiele z tych przycisków może wyświetlać liczbę udostępnionych postów lub stron w odpowiednich sieciach społecznościowych. Jeśli treść Twojego bloga jest często udostępniana, jest to prosta forma dowodu społecznego, który pokazuje, jak popularna jest Twoja witryna.

Funkcja Shared Counts umożliwia czytelnikom łatwe udostępnianie treści w ulubionych sieciach społecznościowych. Wszystko, co muszą zrobić, to kliknąć przycisk.

Obejmuje wszystkie najpopularniejsze usługi mediów społecznościowych, w tym Facebook, Pinterest, Twitter i LinkedIn. Wtyczka umożliwia również dodanie przycisku, którego ludzie mogą używać do wysyłania treści do kogoś innego.

Wtyczka Shared Counts korzysta z interfejsu API SharedCount.com, aby podać liczby do udostępnionych liczników. Mamy przewodnik krok po kroku dotyczący Shared Counts, który przeprowadzi Cię przez proces rejestracji w interfejsie API SharedCount.com.

Alternatywnie możesz użyć udostępnionych liczników z każdej aplikacji społecznościowej, ale jest to bardziej prawdopodobne, że spowolni to Twoją witrynę.

Cena:

Shared Counts jest całkowicie darmowy.

4. OptinMonster

The OptinMonster website

OptinMonster to fantastyczne narzędzie do generowania potencjalnych klientów, które pozwala łatwo przekształcić odwiedzających w subskrybentów e-mail za pomocą wyskakujących okienek i innych przyciągających wzrok formularzy rejestracji.

Możesz go również wykorzystać jako dowód społeczny, tworząc wyskakujące okienko, które podkreśla kluczowe dane. Na przykład możesz utworzyć wyskakujące okienko, które pozwoli czytelnikom dowiedzieć się, ile osób znajduje się na Twojej liście e-mailowej.

OptinMonster umożliwia tworzenie szerokiej gamy różnych wyskakujących okienek i formularzy zgody. Obejmują one wyskakujące okienka o zwykłej wielkości, ruchome paski, wyskakujące okienka na pełnym ekranie , kampanie wbudowane i slajdy.

Co najważniejsze, OptinMonster zawiera wiele profesjonalnie zaprojektowanych iw pełni konfigurowalnych szablonów. Dzięki temu możesz stworzyć świetnie wyglądające wyskakujące okienka w ciągu zaledwie kilku minut.

OptinMonster oferuje również dodatkowe sposoby na zwiększenie konwersji. Łatwo jest używać liczników czasu, aby stworzyć poczucie pilności i wykorzystać moc FOMO (strach przed przegapieniem). Możesz także zwiększyć zaangażowanie dzięki specjalnym kampaniom zwiększającym liczbę potencjalnych klientów, takim jak opcje tak / nie i opcje „zakręć kołem” .

Cena:

Plan „Pro” dla OptinMonster kosztuje 29 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Ma wiele przydatnych funkcji, takich jak liczniki czasu i technologia Exit Intent®.

Najtańszy dostępny plan kosztuje 9 USD miesięcznie, ale ma ograniczone funkcje.

5. Thrive Ovation

The Thrive Ovation website

Thrive Ovation to popularna wtyczka referencyjna do WordPressa. To skuteczny sposób na dodanie dowodu społecznego, pokazując, co ludzie powiedzieli o Twoich produktach lub usługach.

Dzięki niemu możesz jednym kliknięciem zamienić komentarze na referencje. Thrive Ovation rejestruje imię i nazwisko oraz zdjęcie osoby, która zostawiła komentarz.

Można go również zintegrować z Facebookiem i Twitterem. Dzięki temu możesz pobierać referencje bezpośrednio z tych sieci i dodawać je do własnej witryny.

Thrive Ovation umożliwia nawet utworzenie strony docelowej, na której można zbierać referencje za pomocą prostego formularza online. Może również wysyłać automatyczne wiadomości e-mail do klientów, aby zachęcić ich do wystawienia opinii.

Cena:

Thrive Ovation kosztuje 39 $, co obejmuje nieograniczoną liczbę aktualizacji. Po roku będziesz musiał zapłacić niewielką dodatkową opłatę, aby nadal otrzymywać wsparcie.

6. WPForms

The WPForms website

WPForms to kolejny łatwy sposób zbierania referencji i recenzji. To najlepsza wtyczka formularzy do WordPressa, zaprojektowana tak, aby była naprawdę łatwa w użyciu, nawet jeśli jesteś całkowicie początkującym.

Pakiet szablonów WPForms zawiera szablon formularza referencji. Pozwala to szybko skonfigurować formularz do zbierania recenzji i referencji.

Możesz dowolnie dostosowywać swoje referencje. Na przykład możesz dodać pole przesyłania, aby klienci mogli udostępniać zdjęcia. Możesz nawet dodać pole oceny, aby klienci mogli wystawiać ocenę produktowi lub usłudze.

Oczywiście istnieje wiele innych sposobów używania WPForms. Możesz zdecydować się na przeprowadzenie ankiety lub ankiety. Może to stanowić dowód społeczny w postaci wyników lub nawet liczby uczestników.

Cena:

Wersja lite WPForms jest bezpłatna, ale ma ograniczoną funkcjonalność. Ceny wersji premium WPForms zaczynają się od 39 USD rocznie.

7. Constant ContactThe Constant Contact website

Constant Contact to nasza rekomendowana usługa e-mail marketingu . Istnieje również wiele innych usług, z których możesz wybierać.

Posiadanie listy biuletynów e-mailowych jest bardzo ważne dla wszystkich witryn internetowych. Twoja lista e-mailowa to świetny sposób na promowanie swoich produktów lub usług.

Po wielu zapisach do newslettera e-mailowego łatwo jest użyć tego numeru jako dowodu społecznego. Na przykład możesz zachęcić nowych gości, aby dołączyli do Twojej listy e-mailowej, mówiąc im, że „50 000 ludzi już otrzymuje nasze e-maile każdego dnia. Czy tracisz?

Oczywiście w swoich wiadomościach e-mail możesz również używać zabezpieczenia społecznego. Możesz podzielić się referencjami podczas promowania produktu lub poinformować subskrybentów, ile miejsc zostało już sprzedanych na kursie lub zajęciach online.

Cena:

Constant Contact kosztuje od 20 $ / miesiąc. Możesz jednak uzyskać 20% rabatu, korzystając z naszego kuponu stałego kontaktu . To daje tylko 16 USD miesięcznie.

8. NotificationX

The NotificationX website

NotificationX to wtyczka powiadomień, której możesz używać jako alternatywy dla TrustPulse. Możesz go używać do wyświetlania liczby pobrań, komentarzy, sprzedaży, recenzji i nie tylko.

Możesz używać NotificationX na określonych stronach lub w całej witrynie. Ponadto istnieje narzędzie analityczne, które pozwala sprawdzić, które z wyskakujących okienek powiadomień są najbardziej skuteczne.

Dzięki NotificationX Twoja witryna może wyświetlać małe wyskakujące powiadomienie wszystkim odwiedzającym za każdym razem, gdy ktoś komentuje. Jeśli używasz MailChimp , możesz wyświetlać powiadomienie, gdy ktoś zasubskrybuje Twoją listę e-mailową.

NotificationX może wyświetlać recenzje z WooCommerce lub nawet z WordPress.org, jeśli sprzedajesz motyw lub wtyczkę. Ma również opcję tworzenia pasków powiadomień odliczania timera.

Cena

Dostępna jest bezpłatna wersja NotificationX. Zapewnia to szeroki zakres funkcji, jeśli dopiero zaczynasz. Wersja pro kosztuje od 39 USD / rok.

9. WPfomify

The WPfomify website

WPfomify to kolejna dobra wtyczka powiadomień. Pokazuje ostatnie sprzedaże i rejestracje oraz wiele więcej. Jeśli masz duży ruch, możesz użyć powiadomienia Liczba odwiedzających, aby pokazać, ile osób obecnie odwiedza stronę.

Możesz dostosować wygląd WPfomify, aby idealnie pasował do Twojej witryny i marki. Został zaprojektowany tak, aby był całkowicie responsywny i działał na wszystkich urządzeniach.

WPfomify może również służyć do wyświetlania recenzji. Podobnie jak NotificationX, umożliwia tworzenie pasków odliczania czasu, aby wykorzystać moc FOMO.

WPfomify integruje się z szeregiem innych wtyczek i usług. Należą do nich Give, popularna wtyczka do darowizn , ConvertKit , Zapier i wiele innych.

Cena:

Koszty WPfomify od 99 $ / rok.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki społecznościowe dla WordPress i WooCommerce. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem po najlepszych wtyczkach do witryn biznesowych oraz z porównaniem najlepszych dostawców usług telefonii biznesowej .

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WP Beginner

Podobne