Tłumaczenie maszynowe

Szukasz najlepszych wtyczek Twittera dla WordPressa?

Być może chcesz umieścić swoje ostatnie tweety w swojej witrynie lub zachęcić odwiedzających do udostępniania Twoich treści.

W tym artykule zaprezentujemy najlepsze wtyczki Twittera dla WordPressa, które pomogą Ci zwiększyć liczbę obserwujących i zaangażowanie.

1. Smash Balloon Custom Twitter Feeds Pro

Custom Twitter Feeds Pro

Smash Balloon Custom Twitter Feeds Pro to najlepsza wtyczka Twittera dla WordPress. Umożliwia łatwe osadzanie ostatnich tweetów na stronie.

Zawiera różne opcje układu i opcje dostosowywania, co daje wiele sposobów wyświetlania tweetów w witrynie.

Możesz dodawać tweety nie tylko ze swojego konta, ale z dowolnego konta publicznego, hashtagu czy słowa kluczowego. Możesz nawet łączyć wiele kont i słów kluczowych, aby tworzyć inteligentne kanały na Twitterze.

Obsługuje domyślny edytor WordPress i możesz dodać swój kanał za pomocą prostego bloku. Dostępny jest również łatwy w użyciu widżet paska bocznego, który pozwala wyświetlać kanały Twittera w innych obszarach Twojej witryny.

Dostępna jest bezpłatna wersja Smash Balloon Custom Twitter Feeds z ograniczonymi funkcjami, od których możesz zacząć.

2. RafflePress

The RafflePress website

RafflePress to najlepsza wtyczka do konkursów WordPress na rynku. Pozwala konfigurować konkursy z nagrodami i możesz ich użyć, aby zdobyć więcej obserwujących na Twitterze i zwiększyć zaangażowanie.

RafflePress zawiera wbudowany szablon kampanii dla Twittera. Pozwala to na natychmiastowe rozpoczęcie konkursu, którego celem jest zwiększenie zaangażowania na Twitterze.

Jest niezwykle łatwa w użyciu i zawiera narzędzie do tworzenia konkursów typu „przeciągnij i upuść”. Po prostu wybierz działania, które chcesz uwzględnić w swoim konkursie, a następnie dodaj je do dowolnego posta lub strony WordPress.

RafflePress nie ogranicza się tylko do Twittera. Możesz go użyć do powiększenia listy e-mailowej , polubień na Facebooku, zwiększenia ruchu i sprzedaży w sklepie WooCommerce i nie tylko.

Uwaga: możesz również skorzystać z RafflePress Lite (wersja bezpłatna).

3. Shared Counts

Shared Counts

Shared Counts to jedna z najlepszych wtyczek do udostępniania społecznościowego dla WordPress. W przeciwieństwie do innych wtyczek wyświetlających przyciski udostępniania, jest zaprojektowana z myślą o szybkości i wydajności bez utraty funkcjonalności.

Jak sama nazwa wskazuje, umożliwia również wyświetlanie liczby udostępnień dla każdej platformy mediów społecznościowych. Możesz także wyświetlić całkowitą liczbę udostępnień dla każdego artykułu.

Istnieje wiele stylów przycisków do wyboru, a także możesz zdecydować gdzie chcesz je wyświetlać. Jest bardzo łatwa w użyciu i pomaga w natychmiastowym dodawaniu funkcji społecznościowych do witryny bez obniżania szybkości witryny.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku dotyczącym korzystania z funkcji Shared Counts .

4. Social WarfareSocial Warfare

Social Warfare to kolejna popularna wtyczka do łatwego udostępniania treści strony w mediach społecznościowych. Daje Ci kontrolę nad tym, co ludzie udostępniają na Twitterze (i innych portalach) oraz w jaki sposób. Możesz także nadać swoim postom własne obrazy i tytuły na Twitterze.

Social Warfare oferuje wiele stylów przycisków i wszystkie są zaprojektowane tak, aby dobrze działały na urządzeniach mobilnych. Możesz je również stylizować i pozycjonować na różne sposoby. Możesz nawet umieścić przyciski udostępniania w środku artykułu.

Dostępna jest darmowa wersja Social Warfare , która jest dobrym rozwiązaniem na start. Aktualizacja do wersji Pro zapewnia dostęp do większej liczby funkcji.

5. Revive Old Posts

Revive Old Posts

Revive Old Posts umożliwia łatwe udostępnianie starych artykułów według wcześniej określonego harmonogramu na profilach w mediach społecznościowych. Pomaga to utrzymać aktywną oś czasu na Twitterze przez cały dzień bez ręcznego planowania tweetów.

Po zakończeniu konfiguracji automatycznie działa w tle, aby udostępniać stare posty. Możesz wybrać zakres dat, wykluczyć określone kategorie i tagi oraz wstrzymać proces w dowolnym momencie.

Możesz także dostosować zawartość tweetów. Na przykład możesz chcieć dołączyć hashtag oparty na kategorii lub tagu posta.

Darmowa wersja wtyczki współpracuje ze stronami na Twitterze i Facebooku. Jednak wersja pro ma kilka potężnych dodatkowych funkcji. Obejmują one możliwość ustawiania niestandardowych harmonogramów, korzystania z wielu kont Twittera i dodawania tagów śledzenia konwersji do adresów URL.

6. Simple Social Icons

Simple Social Icons

Simple Social Icons ułatwia dodawanie ikon mediów społecznościowych do widżetu paska bocznego. Te ikony zawierają łącza do Twojego profilu na Twitterze i innych profili w mediach społecznościowych. Odwiedzający Twoją witrynę mogą dzięki temu łatwo znaleźć Cię i śledzić w swojej ulubionej sieci społecznościowej.

Jest dość prosta i łatwa w konfiguracji. Masz możliwość wyboru kolorów, wyrównania i kolejności przycisków. Zawiera łatwy w użyciu widżet, który możesz po prostu dodać do swojego bloga WordPress .

7. Better Click to TweetBetter Click to Tweet

Better Click to Tweet to bezpłatna wtyczka, która pozwala dodawać pola typu „kliknij, aby tweetować” w swoich postach. Jest w pełni kompatybilna z edytorem bloków WordPress.

Możesz użyć tej wtyczki do wyróżnienia konkretnych cytatów w treści. Twoi goście mogą wtedy po prostu kliknąć przycisk, aby opublikować ten cytat na Twitterze. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym dodawania kliknięć do pól tweetów w treści .

Wtyczka Better Click to Tweet jest bezpłatna, ale nie ma żadnych opcji dostosowywania stylu cytatów. Możesz dodać niestandardowy CSS, aby zmienić wygląd cytatów, lub możesz zapłacić za dodatek premium, który oferuje szereg różnych stylów do wyboru.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci poznać najlepsze wtyczki Twittera dla WordPress. Możesz również zapoznać się z naszą listą najlepszych wtyczek Instagram do WordPressa oraz z naszym obszernym przewodnikiem na temat zwiększania ruchu w witrynie .

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WP Beginner

Podobne