Tłumaczenie maszynowe

Marketing automation ogólnie odnosi się do oprogramowania i technologii używanych w dziale marketingu ; które pozwalają marketerom skuteczniej pozyskiwać więcej klientów. Słowo automatyzacja oznacza, że narzędzia automatycznie powtarzają proces marketingowy.

W ciągu ostatnich kilku lat narzędzia do automatyzacji marketingu stały się biznesem wartym miliardy dolarów. Jak więc wybrać odpowiednie narzędzie do automatyzacji, biorąc pod uwagę, że do wyboru jest około dziesięciu tysięcy narzędzi?

Przy wyborze narzędzia do automatyzacji marketingu należy pamiętać o kilku rzeczach. Wspomnimy teraz o kilku z nich.

Po pierwsze, na podstawie swojego doświadczenia na temat pracy z takim narzędziem należy sprawdzić, jak przyjazny jest interfejs użytkownika. Wielu dostawców twierdzi, że ich interfejs jest naprawdę prosty i łatwy w użyciu, ale w wielu przypadkach tak po prostu nie jest.

Drugą rzeczą, nad którą powinieneś przeprowadzić badania, są funkcje narzędzia i wybierz to, które ma ich najwięcej, zwłaszcza tych których potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Ponadto, jeśli z jakiegoś powodu coś pójdzie źle, powinieneś mieć dostęp do wsparcia, więc dobra obsługa klienta jest również rzeczą, której należy szukać.

Oczywiście ważna jest również cena. Nie warto inwestować w drogie narzędzie, które mogą mieć te same funkcje, co narzędzie, które może kosztować jedną trzecią ceny.

Wymienimy niektóre z najlepszych i najczęściej używanych narzędzi do automatyzacji marketingu!

Hej Oliver

Hej Oliver to nasz wybór numer jeden, jeśli chodzi o narzędzia do automatyzacji marketingu. Jego interfejs jest dość prosty i pozwala nawet początkującym na tworzenie spersonalizowanych kampanii, ale będziesz potrzebować trochę czasu, aby to wszystko skonfigurować.

Wielu jego użytkowników uwielbia interfejs, który oferuje to narzędzie i wszystkie jego funkcje, które umożliwiają rozwój Twojej firmy . Hey Oliver oferuje również niesamowitą obsługę klienta, która pomoże Ci rozwiązać każdy problem, z którym możesz się spotkać.

W Internecie można znaleźć wiele recenzji tego narzędzia. Ma również rozsądną cenę za liczbę oferowanych funkcji. Podsumowując, zawiera wszystkie wymienione powyżej elementy, które składają się na dobre narzędzie do automatyzacji marketingu.

Właśnie dlatego uważamy, że to narzędzie jest najlepsze na rynku. Cieszysz się gdy usłyszysz, że można je kupić na AppSumo za 49 USD w formie dożywotniej oferty!

Autopilot

Drugim na naszej liście jest Autopilot. Obejmuje funkcje, takie jak integracja z innymi narzędziami i aplikacjami, możliwość śledzenia i optymalizacji skuteczności kampanii i wiele więcej.

Posiada opcję przeciągnij i upuść, która pomaga ludziom, którzy mogą nie mieć tak dużej wiedzy technicznej korzystać z tego oprogramowania. Umożliwia także wysyłanie spersonalizowanych e-maili i wiadomości SMS do klientów .

Ma trzy różne plany; Silver, które kosztuje 49 USD / miesiąc, Gold – 149 USD / miesiąc, a Platinum – 249 USD / miesiąc.

HubSpot

HubSpot zajmuje godne podziwu trzecie miejsce na naszej liście. Niektóre z jego najlepszych funkcji to narzędzie do tworzenia list, które pozwala podzielić kontakty na mniejsze grupy na podstawie podobnych cech, monitorowania mediów społecznościowych , personalizacji i wielu innych.

Ma też trzy plany. Starter z ceną 40 USD / miesiąc, Professional 800 USD / miesiąc i Enterprise 3200 USD / miesiąc.

Sendinblue

Sendinblue to ogólnie dobre narzędzie, które oferuje przyzwoitą liczbę funkcji za kwotę jaką płacisz. Ma łatwą integrację z innymi witrynami i dobrą automatyzację marketingu, która obejmuje wiadomości e-mail i SMS-y. Ale jedną z największych wad tego narzędzia, co potwierdza wielu jego użytkowników jest kiepska obsługa klienta.

Ma 3 plany, a także oferuje plan bezpłatny, ale z minimalną liczbą funkcji. Plan Lite kosztuje 25 USD / miesiąc, plan Essential kosztuje 39 USD / miesiąc, a Premium kosztuje 66 USD / miesiąc.

Ontraport

Najlepsze funkcje Ontraport obejmują optymalizację mobilną, zarządzanie dostarczalnością wiadomości e-mail, dynamiczną zawartość i śledzenie zachowań online.

Niektóre z jego negatywnych stron to fakt, że nie jest tak łatwy w użyciu, a komunikacja, śledzenie danych i obsługa klienta nie są najlepsze.

Występuje w czterech planach: Basic, który kosztuje 79 USD / miesiąc, Plus 147 USD / miesiąc, Pro 297 USD / miesiąc i Enterprise 497 USD / miesiąc.

Omnisend

To stosunkowo nowe narzędzie na rynku, ale przyzwoite, z funkcjami, które mogą zadowolić osoby, które nie wymagają niczego zbyt skomplikowanego.

Niektóre z jego zalet to: łatwe tworzenie i automatyzacja wiadomości e-mail oraz edytor typu „przeciągnij i upuść”, który nieco ułatwia pracę.

Niektóre z jego wad to: mała liczba szablonów i kampanii oraz brak możliwości integracji z innymi platformami.

Ma cztery różne plany. Pierwsza jest bezpłatna, z najprostszą i minimalną liczbą funkcji. Drugi plan nazywa się Standard i kosztuje 16 USD / miesiąc, trzeci nazywa się Pro z ceną 99 USD / miesiąc, a na koniec Enterprise, który ma niestandardowe ceny.

W tym artykule przedstawiliśmy mały wgląd w biznes automatyzacji marketingu, który wciąż rośnie i będzie się rozwijał jeszcze intensywniej w przyszłości.

Mamy nadzieję, że artykuł był pomocny w poszukiwaniu dobrego narzędzia. Zdecydowanie zalecamy przeprowadzenie własnych analiz online przed podjęciem decyzji o wyborze. Zainwestuj swoje pieniądze w coś, co zapewni Ci najwięcej funkcji, ale będzie również łatwe w użyciu.

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WPNewsify

Podobne