Tłumaczenie maszynowe

Szukasz najlepszego oprogramowania do chatbota dla swojej witryny?

Chatboty pozwalają zaoszczędzić czas, automatycznie odpowiadając na typowe pytania klientów. Mogą być również używane do generowania potencjalnych klientów, poprawy komfortu użytkowania i zwiększania sprzedaży.

W tym artykule starannie wybraliśmy najlepsze oprogramowanie chatbotów AI dla Twojej witryny WordPress, aby poprawić wrażenia klientów i zwiększyć konwersje.

The best AI chatbots software for WordPress

1. ChatBot.com

The ChatBot website

ChatBot umożliwia łatwe tworzenie chatbotów za pomocą ich kreatora przeciągnij i upuść. Nie musisz kodować ani mieć żadnych specjalnych umiejętności technicznych.

Zawiera nawet gotowe szablony, których możesz użyć jako punktu wyjścia do szybkiego uruchomienia i uruchomienia ChatBota AI. Szablony te obejmują różne scenariusze, takie jak sprzedaż produktów, obsługa klienta, rekrutacja, rezerwacje i nie tylko.

ChatBot integruje się z Twoją witryną WordPress i może być używany wraz z najlepszym oprogramowaniem do czatu na żywo, a także innymi popularnymi aplikacjami, których możesz używać do rozwijania swojej firmy.

ChatBot to także świetny chatbot dla komunikatora na Facebooku, obsługiwany przez to samo oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji. Daje to potężne narzędzie do przekierowywania klientów na Facebooku, zbierania danych i rozsądnego wydawania pieniędzy na reklamy na Facebooku.

Oferują bezpłatny 14-dniowy okres próbny (bez karty kredytowej), który pomaga wypróbować go przed wybraniem płatnego planu.

Integracja ChatBota z naszymi własnymi biznesami jest obecnie dla nas dużym priorytetem. ChatBot to dla nas świetne narzędzie, ponieważ w razie potrzeby pozwala nam bezproblemowo przekazywać użytkowników do naszych zespołów wsparcia na żywo.

Ceny: ChatBot kosztuje od 50 $ miesięcznie, co obejmuje 1 aktywnego chatbota i 1000 czatów miesięcznie.

2. ManyChat

The ManyChat website

ManyChat to narzędzie do tworzenia chatbotów na Facebooku. Ponad 1,3 miliarda ludzi korzysta z Facebook Messenger, dzięki czemu masz szerszy zasięg i bardziej zaawansowane opcje retargetingu na platformie Facebook.

Mówiąc prościej, pomaga w sprzedaży, zmniejszaniu porzucania koszyków , pozyskiwaniu potencjalnych klientów i nie tylko za pomocą Facebook Messenger.

Jest wyposażony w prosty interfejs typu „przeciągnij i upuść”, który bardzo ułatwia skonfigurowanie chatbota na stronie na Facebooku. Możesz automatycznie witać nowych użytkowników, wskazywać im produkty, planować wiadomości, odpowiadać na określone słowa kluczowe i wiele więcej.

Ceny: ManyChat ma darmowy plan, z którego możesz skorzystać, aby rozpocząć. Obejmuje to podstawowe szablony szybkiego startu, 2 sekwencje kroplówki i do 10 tagów do segmentacji odbiorców. Plan premium ma nieograniczoną liczbę sekwencji kroplówek i tagów, a także testy podzielone, przyciski kupowania i nie tylko.

3. Freshchat

The Freshchat website

Freshchat umożliwia tworzenie chatbotów dla WhatsApp, Messenger, Apple Business Chat, mobile i web.

Jest zasilany przez Freddy, ich algorytm sztucznej inteligencji . Jest przeznaczony do wykrywania zamiarów i interakcji z klientem, a nie po prostu ma na celu zwolnienie czasu agentów czatu na żywo.

Korzystając z technologii uczenia maszynowego, Freshchat może nawet dostarczyć listę pytań klientów i potencjalnych klientów, które wymagają precyzyjnych lub lepszych odpowiedzi.

Ceny: Będziesz potrzebować planu „Forest” firmy Freshchat, aby przedsiębiorstwa mogły korzystać z chatbota. To nie jest tanie, kosztuje 69 USD za użytkownika miesięcznie przy rozliczaniu miesięcznym.

4. Dryf

The Drift website

Drift umożliwia połączenie czatu na żywo i automatycznego chatbota, podobnie jak wiele narzędzi na tej liście. Integruje się również z najpopularniejszymi CRM i usługami email marketingu .

Drift pozwala na aktywne rozpoczynanie rozmów z klientami, którzy są już zaangażowani w produkty lub usługi w Twojej witrynie. Jest przeznaczony do używania konwersacji do konwersji i umożliwia tworzenie scenariuszy, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż.

Oferuje integrację z wieloma narzędziami innych firm, takimi jak Zendesk, Help Scout i nie tylko.

Drift jest bardziej odpowiedni dla dość dużych firm, a ceny to odzwierciedlają. Jeśli dopiero zaczynasz zarabiać pieniądze w Internecie , zalecamy wypróbowanie jednego z pozostałych narzędzi z naszej listy.

Ceny: koszty driftu od 400 USD miesięcznie rozliczane rocznie. Obejmuje 5 użytkowników. (Dostępny jest również darmowy plan, ale nie ma on funkcji chatbota).

5. Chatfuel

The Chatfuel website

Chatfuel to potężna platforma chatbotów dla Messengera, Facebooka i Instagrama. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy o kodowaniu ani wcześniejszego doświadczenia, aby go używać.

Wiele różnych firm korzysta z Chatfuel, w tym duże marki, takie jak Adidas, T-Mobile, LEGO, TechCrunch i inne.

Możesz użyć swojego bota, aby zwiększyć sprzedaż, kwalifikować potencjalnych klientów lub udzielić odpowiedzi na często zadawane pytania. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu zespołowi obsługi klienta.

Na stronie Chatfuel jest mnóstwo dokumentacji, która pomoże Ci łatwo zbudować bota. Obejmuje to porady, jak upewnić się, że przestrzegasz zasad Facebooka dotyczących korzystania z bota Messenger.

Ceny: Chatfuel kosztuje od 15 $ / miesiąc, bez limitu użytkowników. Dostępny jest również darmowy plan, który oferuje w pełni funkcjonalnego bota i do 50 użytkowników.

6. MobileMonkey

The MobileMonkey website

MobileMonkey umożliwia tworzenie botów przy użyciu technologii OmniChat ™. Te boty działają na czacie internetowym, w Messengerze, a nawet za pośrednictwem wiadomości tekstowych SMS .

Oszczędza to czas i pieniądze, tworząc różne boty przy użyciu różnych narzędzi. Możesz stworzyć jednego bota i używać go na wielu platformach.

Twój zespół obsługi klienta może łatwo odpowiadać na wiadomości. MobileMonkey oferuje aplikacje na komputery i urządzenia mobilne, które zapewniają pojedynczą skrzynkę odbiorczą do łatwego monitorowania i odpowiadania na wiadomości z różnych kanałów.

Oferuje również integrację z oprogramowaniem innych firm, z którego możesz już korzystać, takim jak oprogramowanie CRM, usługa marketingu e-mailowego, dostawca webinarów i nie tylko.

Ceny: MobileMonkey kosztuje od 14,25 $ miesięcznie, rozliczane co roku, za nieograniczoną liczbę potencjalnych klientów. Dostępna jest również darmowa wersja z nieograniczoną liczbą potencjalnych klientów, ale z mniejszą liczbą funkcji.

7. Tars

The Tars website

Tars to narzędzie, które umożliwia tworzenie konwersacyjnych stron docelowych. Zasadniczo oznacza to zastąpienie tradycyjnej strony docelowej chatbotem.

Pozwala łatwo kwalifikować leady. Tars jest szczególnie dobrze zoptymalizowany dla użytkowników mobilnych, zapewniając naturalną i łatwą rozmowę w chatbocie.

Tworzenie chatbota przy użyciu Tarsa jest dość proste. Możesz utworzyć przepływ pracy konwersacji od podstaw lub skorzystać z gotowego szablonu.

Ceny: Tars kosztuje od 83,25 USD / miesiąc, rozliczane corocznie. Nie ma bezpłatnego abonamentu, ale możesz skorzystać z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego (bez karty kredytowej).

8. Tidio

Tidio

Tidio to platforma czatu na żywo obsługiwana przez chatboty. Umożliwia komunikację z klientami za pomocą chatbota przyjaznego dla sieci i urządzeń mobilnych, chatbota Facebook Messenger i nie tylko.

Jest wyposażony w łatwy pulpit nawigacyjny i aplikację mobilną, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania użytkowników w dowolnym czasie i miejscu. Możesz również korzystać z automatyzacji tak często, jak chcesz odpowiadać na pytania klientów i projektować lejki prowadzące do konwersji.

Możesz użyć szablonu chatbota lub stworzyć własne scenariusze chatbota na podstawie słów kluczowych i zachowań klientów w Twojej witrynie. Jest łatwy w użyciu i integruje się z platformą eCommerce, marketingiem e-mailowym i oprogramowaniem pomocy technicznej.

Ceny: od 18 USD miesięcznie. Mają też darmowy plan, ale nie obejmuje on chatbotów.

9. Zendesk Chat

The Zendesk Chat website

Zendesk Chat jest częścią Zendesk, popularnej platformy obsługi klienta dla firm. Posiada funkcje umożliwiające obsługę zgłoszeń do pomocy technicznej, czatowanie na żywo z klientami i nie tylko.

W Zendesk Chat możesz używać automatycznych wiadomości, takich jak wyzwalanie wiadomości na podstawie tego, co robią Twoi klienci. Możesz także zoptymalizować swoje komunikaty, testując, które z nich mają wysoki współczynnik zaangażowania.

Możesz nawet zintegrować go z innymi narzędziami chatbota, jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji chatbota.

Ceny: Zendesk Chat kosztuje od 14 $ na agenta miesięcznie, przy rozliczeniu rocznym. Możesz skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego (bez danych karty kredytowej). Dostępna jest również bezpłatna wersja Lite, która pozwala mieć tylko 1 agenta i 1 czat jednocześnie.

10. Quriobot

The Quriobot website

Quriobot to prosty chatbot z bezpłatnym planem, co czyni go dobrą opcją dla małych firm z napiętym budżetem.

Podobnie jak inne oprogramowanie chatbot, ma prosty interfejs przeciągnij i upuść. Możesz budować rozmowy od podstaw lub skorzystać z jednego z dostępnych szablonów. Możesz także stworzyć kilka botów naraz.

Możesz dostosować styl Quriobota do schematu kolorów swojej witryny, a jeśli chcesz, możesz nawet dodać niestandardowy CSS .

Quriobot integruje się z oprogramowaniem pomocy technicznej, takim jak LiveAgent, jeśli potrzebujesz kompletnego rozwiązania, które zapewnia wsparcie, czat na żywo i nie tylko.

Ceny: Quriobot ma hojny darmowy plan, który umożliwia do 500 czatów miesięcznie z nieograniczoną liczbą botów i członków organizacji. Jeśli chcesz więcej czatów miesięcznie lub jeśli chcesz usunąć markę Quriobot, musisz zapłacić od 9 € / miesiąc. (Cena Quriobota jest w euro).

11. Intercom

The Intercom website

Intercom to elastyczne narzędzie, którego można używać jako chatbota lub czatu na żywo z agentem. Możesz go użyć do zautomatyzowania marketingu i zaangażowania użytkowników.

Całe podejście Intercomu ma na celu konwersację, aby pomóc Ci budować relacje. Skalowanie w miarę rozwoju Twojej firmy jest łatwe.

Dzięki Intercom możesz spersonalizować interakcje swojego chatbota z klientami. Możesz filtrować i kierować reklamy do klientów na podstawie tego, co robią (lub czego nie robią), a także grupować ich w segmenty na podstawie ich atrybutów i zachowań.

Intercom integruje się z usługami marketingu e-mailowego, Slackiem, Google Analytics, oprogramowaniem CRM i nie tylko.

Ceny: Pakiet startowy interkomu kosztuje od 39 USD / miesiąc. Aby jednak korzystać z funkcji chatbota, potrzebujesz co najmniej planu wzrostu od 99 USD / miesiąc. Możesz skorzystać z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego jednego z tych planów (wymagane są dane karty kredytowej).

12. SnapEngage

The SnapEngage website

SnapEngage został zaprojektowany, aby pomóc Ci w sprzedaży i wsparciu. Możesz go używać w swojej witrynie WordPress. Integruje się również z Facebook Messenger i innymi popularnymi programami.

Zawiera gotowe do użycia boty, takie jak Info-Capture i Answer Bot. Możesz także tworzyć niestandardowe boty za pomocą niestandardowego interfejsu API bota.

Jeśli prowadzisz witrynę opieki zdrowotnej , SnapEngage oferuje usługę Health Engage, która zapewnia bezpieczne, zgodne z ustawą HIPAA chatboty, czat na żywo i wiadomości SMS .

Ceny: SnapEngage kosztuje od 16 USD na użytkownika miesięcznie (przy minimum 3 użytkownikach), rozliczane co roku. Ich opcja HealthEngage kosztuje od 26 USD na użytkownika miesięcznie, ponownie przy minimum 3 użytkownikach.

13. LivePerson

The LivePerson website

LivePerson oferuje oprogramowanie do czatu na żywo, jak można się spodziewać po ich nazwie. Możesz go również użyć do tworzenia zautomatyzowanych przepływów konwersacji za pomocą chatbota.

Twoje chatboty mogą łączyć potencjalnych kupujących z agentem na żywo, wysyłać oferty na podstawie zainteresowań klienta, a nawet planować spotkania lub spotkania. Klienci mogą również sprawdzić status swojego zamówienia, sprawdzić stan swojego konta i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące rozliczeń lub płatności.

Oprócz integracji z witryną WordPress, LivePerson może być używany na Facebooku, Twitterze i nie tylko.

Ceny: LivePerson nie zapewnia standardowej skali cen. Zamiast tego musisz skontaktować się z nimi w celu uzyskania wyceny.

14. Ada

The Ada website

Ada to chatbot, który może dostosowywać swoje odpowiedzi i zalecenia na podstawie informacji, zamiarów i zainteresowań klienta. Został zaprojektowany tak, aby był prosty w użyciu, aby Twój zespół wsparcia mógł wszystko skonfigurować. Nie ma żadnego kodowania.

Możesz także zintegrować Adę ze swoim czatem na żywo, aby klienci mogli płynnie przejść z chatbota do agenta na żywo. Integruje się również z kalendarzem zespołu, aby planować spotkania i rezerwacje.

Ceny: Ada nie podaje cen z góry. Zamiast tego musisz porozmawiać z zespołem sprzedaży lub poprosić o demo, aby dowiedzieć się, ile będzie Cię to kosztować.

Nasz wybór: najlepsze oprogramowanie Chatbot

W przypadku większości firm zalecamy ChatBot.com jako najlepsze oprogramowanie do chatbota AI, ponieważ jest łatwe w użyciu i zawiera gotowe przepływy pracy.

Oferują również wiele wbudowanych integracji z usługami marketingowymi innych firm, a ceny są dość przystępne w porównaniu z innymi rozwiązaniami.

Jeśli szukasz alternatywy, spójrz na FreshChat lub Drift .

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o najlepszym oprogramowaniu do chatbotów AI dla Twojej witryny WordPress. Możesz również zapoznać się z naszymi przewodnikami po najlepszym oprogramowaniu do czatu na żywo i najlepszych usługach telefonicznych dla małych firm.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WP Beginner

Podobne