Tłumaczenie maszynowe

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla galerii zdjęć? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Fotografia może być Twoim hobby lub biznesem. W obu przypadkach potrzebujesz ekspozytora. Platforma internetowa, to najlepszy sposób, aby pokazać się światu.

Dzięki platformom internetowym, takim jak strony internetowe i media społecznościowe, możemy łatwo dotrzeć do milionów ludzi na całym świecie. Stworzenie strony internetowej nie wystarczy, aby uzyskać dobrą ekspozycję, jednak musisz wiedzieć, jak najlepiej zaprezentować swoją pracę.

WordPress zawiera motywy dla każdego rodzaju witryny, w tym dla galerii zdjęć, portfolio, fotografii i wielu innych. Dlatego dzisiaj w tym artykule będziemy mówić o najlepszych motywach WordPress na potrzeby galerii zdjęć.

Zanim zaczniemy od najlepszych motywów WordPress dla Galerii zdjęć, pozwól, że wymienię kilka ważnych czynników, które musisz wziąć pod uwagę wybierając motyw dla WordPressa.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem motywu dla WordPress

Zanim wybierzesz motyw, powinieneś jasno określić swoje wymagania.

Wybierz responsywny motyw

Najlepiej używać motywów przyjaznych dla urządzeń mobilnych lub responsywnych. Witryna zbudowana z responsywnym motywem jest idealna dla każdego rozmiaru ekranu. Bez względu na to, jakiego urządzenia użyje Twój gość.

Motyw obsługujący popularne wtyczki

Wtyczki to oprogramowanie, którego można użyć do rozszerzenia funkcjonalności witryn opartych na WordPressie.

Niektóre motywy mają wstępnie zainstalowane popularne wtyczki. Powinieneś poszukać motywu, który ma fabrycznie zainstalowane popularne i wysokiej jakości wtyczki. Jeśli nie, to motyw powinien obsługiwać popularne wtyczki, takie jak Elementor, Yoast SEO, itp.

Przejdź do recenzji motywu

Wybór dobrze ocenianego motywu pomoże Ci zdecydować się nie tylko na dobry motyw ale zapewni Ci także bezpieczeństwo.

Rozważ prosty i przejrzysty motyw

Prosty i przejrzysty motyw pozwoli Ci stworzyć czystą i oszałamiającą stronę internetową bez większego wysiłku. Prosty motyw będzie nieco łatwiejszy w użyciu.

Oprócz wyżej wymienionych kwestii, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Musisz pomyśleć o optymalizacji SEO, gotowości do tłumaczenia, dostosowaniu i wielu innych.

Teraz zacznijmy od kolekcji najlepszych motywów WordPress dla Galerii fotografii.

Astra

astra portfolio motywy WordPress

Astra to darmowy, wielofunkcyjny motyw WordPress, używany specjalnie do witryn korporacyjnych, fotograficznych, galerii i blogów. Jest to najpopularniejszy motyw z ponad milionem aktywnych instalacji.

Ten motyw ma opcję koloru, opcję czcionki i wiele innych przydatnych funkcji, aby dostosować go do własnych potrzeb. Ten motyw jest w pełni kompatybilny z Elementorem i gotowy na Gutenberga.

funkcje

 • Wiele ustawień układu, w tym suwak
 • Ustawienia koloru i typografii
 • Pełna i bezproblemowa integracja z programami do tworzenia stron
 • Najszybciej ładujący się motyw WordPress
 • Ponad 50 wersji demonstracyjnych dla początkujących

Kup Astrę teraz!


Divi

Najszybsze motywy WordPress

Divi to jeden z najpotężniejszych motywów WordPress. Z pomocą Divi możesz zbudować dowolną stronę internetową, w tym galerię zdjęć. Zawiera wizualną wtyczkę Divi Builder, która pozwala tworzyć wszystko, co możesz sobie wyobrazić, bez głębokiej wiedzy o kodowaniu.

Podczas tworzenia stron możesz przeciągać i upuszczać elementy, które chcesz dodać. We wtyczce do witryny fotograficznej otrzymasz ponad 40 pięknych elementów treści. Divi zawiera ponad 20 gotowych układów i opcji.

Divi ma mnóstwo opcji nagłówka i stopki, które pomogą Ci stworzyć unikalną i przyjazną dla użytkownika stronę internetową. Motyw jest w pełni wyposażony w wyjątkowe funkcje. Divi jest regularnie aktualizowany i ma niesamowity system wsparcia. Oprócz dużej grupy bibliotek wysokiej jakości szablonów, potężny edytor treści, narzędzie do optymalizacji zawartości testów podzielonych to tylko niektóre z interesujących narzędzi Divi.

funkcje

 • Divi ma wysokiej jakości szablony treści
 • Kreatory stron, które pomogą Ci zbudować niesamowitą funkcjonalną stronę internetową
 • Motyw jest łatwy w użyciu
 • Projekt zgodny z SEO i responsywny
 • Dedykowane wsparcie i szczegółowa dokumentacja

Pobierz Divi teraz!


Zakra

motywy zakra elementor

Zakra to jeden z łatwych w użyciu i przyjaznych dla użytkownika motywów WordPress. Zawiera importer demo jednym kliknięciem i ponad 10 bezpłatnych wersji demonstracyjnych, w tym galerię. Jeśli chcesz tworzyć witryny z galeriami zdjęć, możesz użyć Zakra.

Ten motyw jest w pełni kompatybilny z Elementor, Visual Composer, Gutenberg i wieloma innymi popularnymi programami do tworzenia stron. Jest to motyw gotowy do WooCommerce. Jeśli chcesz tworzyć strony korporacyjne, biznesowe, fotograficzne lub blogi, możesz skorzystać z Zakra.

funkcje

 • Motyw gotowy na przyspieszone strony mobilne (AMP)
 • Gotowy na RTL i przyjazny dla SEO motyw
 • Obsługa WPML / Polylang i tłumaczenia
 • Dokumentacja wideo i tekstowa
 • Dedykowany zespół wsparcia 24/7

Zdobądź Zakrę teraz!


PhotoFocus

Motyw PhotoFocus WordPress

Darmowy motyw WordPress do wielofunkcyjnej galerii zdjęć to PhotoFocus. Jest specjalnie zaprojektowany dla fotografów, blogerów fotograficznych, freelancerów i innych kreatywnych stron internetowych związanych z fotografią. PhotoFocus to uniwersalny motyw WordPress z wyjątkowymi funkcjami, który może być używany przez wszelkiego rodzaju strony internetowe, takie jak blogi firmowe, osobiste, portfolia i tak dalej.

Mówiąc o projekcie PhotoFocus, jest on wyposażony w potężny, łatwy w zarządzaniu i funkcjonalny projekt. Motyw zawiera wszystkie funkcje, które sprawią, że Twoja strona będzie funkcjonalna i poprawi jej wygląd dzięki przyjaznym dla użytkownika układom. Niektóre interesujące funkcje PhotoFocus to nagłówek, menu, polecana zawartość, zawartość bohatera, opcje układu i wiele innych.

funkcje

 • PhotoFocus zawiera opcje motywu, które pozwolą Ci dostosować witrynę za pomocą kliknięć
 • Jest wyposażony w responsywny projekt, dzięki czemu Twoja witryna będzie pasować do każdego rozmiaru ekranu
 • Narzędzia dla webmasterów to opcja w PhotoFocus, która pomoże Ci drobiazgowo zarządzać Twoją witryną
 • Suwak polecanej strony, polecana zawartość, zawartość bohatera to niektóre kluczowe funkcje
 • Pochodzi z wyjątkowym zespołem wsparcia i jest dobrze udokumentowanym motywem WordPress
 • PhotoFocus to bezpieczny i zoptymalizowany motyw z podstawowymi wytycznymi dotyczącymi motywu

Pobierz PhotoFocus teraz!


Oshine

Motyw Oshine WordPress

Kreatywnym, uniwersalnym tematem dla fotografów, freelancerów, artystycznym jest Oshine. Oshine to wyjątkowy motyw WordPress dla galerii z wizualnym narzędziem do tworzenia stron, które pomoże Ci łatwo stworzyć oszałamiającą stronę internetową.

Motyw zawiera 51 fantastycznych wersji demonstracyjnych i ponad 100 gotowych, gotowych stron przykładowych, z których można korzystać jednym kliknięciem. Oshine to idealny motyw dla fotografów o nowoczesnym i funkcjonalnym designie. Poza tym oszałamiający suwak, karuzele, galerie chronione hasłem to tylko niektóre z pozytywnych aspektów Oshine.

Nieograniczony układ, kontrola nad kolorami i typografią, wiele stylów nagłówków, nieskończony styl menu Oshine pomoże Ci stworzyć wyjątkową stronę internetową. Oshine to niesamowity motyw z 5 na 5 gwiazdek.

funkcje

 • Zawiera wysokiej jakości projekt, który pomoże Ci poprawić piękno Twojej witryny
 • Instalator demo jednym kliknięciem, możesz zaimportować demo jednym kliknięciem
 • Motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami, dzięki czemu uzyskasz w pełni funkcjonalną stronę internetową
 • Zapewnia nieograniczony sposób na zaprezentowanie swojej pracy
 • Regularne aktualizacje i świetna wydajność sprawiają, że motyw znajduje się na szczycie listy
 • Przyjazny dla SEO, responsywny motyw WordPress

Kup Oshine teraz!


Novo Photography

Motyw Novo Photography

Novo Photography to fantastyczny motyw WordPress dla fotografów, blogerów, agencji i studia fotograficznego. Motyw jest super szybki i łatwy w użyciu. Możesz stworzyć oszałamiającą witrynę fotograficzną w krótszym czasie bez dotykania kodu lub zatrudniania programisty. Ten motyw ma niesamowite funkcje, takie jak ochrona zdjęcia za pomocą hasła, ochrony prawym przyciskiem myszy i znaków wodnych. To ochroni twoją pracę przed kopiowaniem i kradzieżą.

Ponadto motyw jest motywem gotowym do handlu elektronicznego, który pozwoli Ci łatwo sprzedawać zdjęcia z Twojej witryny. Chociaż jest to motyw płatny, jest to motyw wart swojej ceny. Pokochasz jego funkcje, takie jak przyjazny dla wyszukiwarek, responsywny, gotowy do obsługi RTL.

funkcje

 • Motyw jest kompatybilny z WooCommerce, co pozwoli Ci sprzedawać swoje produkty
 • Zawiera opcje motywu, które pozwolą Ci dostosować witrynę
 • Ochrona zdjęć hasłem, ochrona prawym przyciskiem myszy, znaki wodne
 • Suwak Przed / Po
 • Zawiera ogólne rozporządzenie o ochronie danych
 • Wiele wersji demonstracyjnych, z których można korzystać jednym kliknięciem

Kup Novo Photography teraz!


Ultra

motyw ultra WordPress

Innym potężnym i super elastycznym motywem fotograficznym WordPress jest Ultra. Jest to uniwersalny motyw WordPress i może być używany do witryn fotograficznych, ślubnych, restauracyjnych, eCommerce i fitness. Ultra jest wyposażony w wtyczkę do budowania stron Themify, która pozwoli Ci łatwo zaprojektować witrynę. Nie zapominajmy, że Themify Builder to najpopularniejsza wtyczka do tworzenia stron na rynku.

Poza tym Themify ultra zawiera 10 wstępnie zaprojektowanych demonstracji motywów wraz z ponad 60 układami projektów, które można zaimportować jednym kliknięciem. Co więcej, każdy projekt Ultra można w pełni dostosować.

funkcje

 • Pochodzi z opcjami inteligentnego układu
 • Piękna typografia
 • Zawiera 6 różnych stylów dla układów archiwalnych postów i są to suwak, pełna szerokość, mur, siatki, polaroid i nakładka
 • W zestawie filtry obrazu
 • Kompatybilny z WooCommerce
 • Kompatybilny z WPML

Kup Ultra teraz!


Uncode

Najszybsze motywy WordPress

Jednym z tańszych motywów premium WordPress na rynku ThemeForest jest Uncode. Motyw jest uwielbiany przez wielu użytkowników i ponad 77000 transakcji sprzedaży. Uncode to motyw WordPress, którego można używać do każdego rodzaju witryny internetowej, w tym do blogów fotograficznych i fotograficznych. Dzięki temu można go uznać za jeden z najlepszych motywów WordPress w galerii. Pochodzi z jednym z najlepszych programów do tworzenia stron; Kreator stron WP Bakery dla WordPress, który może stworzyć witrynę internetową z Twoim dotykiem i dotykiem.

Najlepszą rzeczą w narzędziu do tworzenia stron jest to, że nie musisz dotykać żadnego kodu ani zatrudniać kogoś do pomocy. Możesz łatwo stworzyć stronę internetową za pomocą funkcji przeciągnij i upuść. Oprócz tego suwaka rewolucji, suwaka warstwy i lightbox to inne wtyczki premium, które zawiera Uncode.

funkcje

 • Ponad 40 gotowych wersji demonstracyjnych
 • Motyw został certyfikowany przez oficjalny zespół WPML i jest motywem WordPress obsługującym RTL
 • Kompatybilny z Gutenbergiem
 • Dobrze udokumentowane
 • Import demo jednym kliknięciem
 • Jest ultra profesjonalny, gładki i elegancki.

Pobierz teraz Uncode!


Impreza

Motyw Impreza WordPress

Imponującym wielofunkcyjnym motywem WordPress jest Impreza. Jest to jeden z najlepiej ocenianych motywów na rynku ThemeForest. Motyw ma ponad 70 tys. Sprzedaży z 4,8 na 5 gwiazdek. Ten motyw zawiera najpopularniejsze wtyczki, takie jak WPBakery, Visual page builder, Slider Revolution i najlepsze dodatki do kompozytorów wizualnych. Wszystkie wtyczki są wyjątkowe i mają moc tworzenia dowolnego typu strony internetowej zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Poza tym znajdziesz wiele gotowych wersji demonstracyjnych, w tym fotografii, i możesz z nich łatwo korzystać za pomocą importera demonstracyjnego jednym kliknięciem. Dlatego ten motyw jest idealny do galerii zdjęć.

funkcje

 • 1-kliknij instalator demo
 • Ponad 300 potężnych opcji motywów
 • Darmowe dożywotnie aktualizacje
 • Zoptymalizowany pod kątem SEO responsywny motyw WordPress
 • W zestawie globalne bloki wielokrotnego użytku
 • Przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu

Kup Imprezę teraz!


Moone

Motyw Moone WordPress

Kreatywnym motywem WordPress dla motywu fotograficznego jest Moone. Jest to motyw WordPress o wyjątkowym wyglądzie i niesamowitych funkcjach. Motyw jest dostarczany z popularnym narzędziem do tworzenia stron, który jest narzędziem do tworzenia stron Elementor, który pozwoli Ci stworzyć oszałamiającą witrynę internetową, dostosować interfejs użytkownika za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania. Moone ma trzy różne warianty strony głównej, które są oszałamiające. Możesz swobodnie korzystać z dowolnego z nich za pomocą jednego kliknięcia i dostosowywać zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Co więcej, ma inny typ galerii zdjęć, takich jak galeria murów, galeria siatek, siatka pełnoekranowa i suwak wstążki suwaka oraz galerie chronione hasłem. Moone ma potężny kreator nagłówków, zaawansowaną typografię i niesamowitą szybkość.

funkcje

 • Kreatywna i niepowtarzalna strona główna
 • Zawiera znakomite układy galerii GT3
 • Import demo jednym kliknięciem
 • Responsywny i gotowy na siatkówkę
 • Obsługa ponad 600 czcionek Google

Zdobądź Moone teraz!


Avada

Najszybsze motywy WordPress

Najlepiej sprzedającym się motywem WordPress na rynku ThemeForest jest Avada. Avada jest jednym z najpopularniejszych motywów premium niezmiennie od 6 lat. Motyw ma wyjątkowy układ i unikalny projekt z 4,7 gwiazdkami na 5 gwiazdek. Jest to uniwersalny motyw i może być używany do wszelkiego rodzaju witryn internetowych, w tym fotografii. Avada jest dostarczany z Fusion Builder, który pozwala stworzyć oszałamiającą stronę internetową bez znajomości kodu. Wystarczy przeciągnąć i upuścić elementy w wybrane miejsce.

Avada to jeden z najlepszych wyborów. Zapewnia układy galerii siatki i muru, efekty najechania na obraz i wiele innych opcji dostosowywania dla witryn fotograficznych. Ponadto oferuje ponad 45 wybitnych wersji demonstracyjnych, w tym fotografię. Zaufaj mi, pokochasz ten motyw ze względu na jego potężny i oszałamiający wygląd.

funkcje

 • Responsywny układ motywu WordPress
 • Kompatybilny z różnymi przeglądarkami
 • Zoptymalizowany przez Gutenberga motyw o wysokiej rozdzielczości i gotowy do widżetów
 • Kompatybilny z bbPress 2.5.x, BuddyPress 5.0.x, Easy Digital Downloads, WPML, wooCommerce itp.
 • Motyw WordPress zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek.

Pobierz Avadę teraz!


Shape

Kształtuj motyw WordPress

Piękny motyw WordPress z galerii zdjęć, który zachęci Cię do wyświetlenia swojej pracy, to Shape. The Shape to motyw o pięknym wyglądzie, który pozwala stworzyć oszałamiającą galerię zdjęć. Pomaga udostępniać zdjęcia w Internecie w atrakcyjnym układzie i wzorach. To czysty motyw z płynnymi efektami przejścia. Cechy tematu są wyjątkowe. Galerie z możliwością filtrowania, formularz kontaktowy Ajax, mapy Google z funkcją przeciągnij i upuść itp.

Poza tym niestandardowe logo i skróty do projektowania pomogą Ci stworzyć niesamowitą stronę internetową przy bardzo małym wysiłku. Motyw jest po prostu niesamowity z oceną 5,8 na 5 gwiazdek. I tak, motyw może być używany przez wszelkiego rodzaju strony internetowe, takie jak blog, portfolio, agencje kreatywne i wkrótce.

funkcje

 • Uniwersalny motyw WordPress o czystym i minimalistycznym wyglądzie
 • Kształt jest obsługiwany przez Tesla Framework, potężną administrację ze świetnymi funkcjami
 • Projekt responsywny, galerie z możliwością filtrowania, wbudowane skróty, obsługa mediów społecznościowych to tylko niektóre zaawansowane funkcje tego motywu
 • Siatka 12 kolumn, najnowsze posty i komentarze, czcionki internetowe Google, gotowe do tłumaczenia, stylowy kalendarz to tylko niektóre z ogólnych funkcji
 • Dobrze udokumentowane
 • Zoptymalizowana prędkość ładowania, obsługa na najwyższym poziomie, stale aktualizowana, kompatybilna z różnymi przeglądarkami i wkrótce.

Zdobądź Shape teraz!


EclipseMotyw Eclipse WordPress

Elegancki i responsywny motyw WordPress do galerii zdjęć i blogowania to Eclipse. Eclipse to doskonały motyw WordPress do galerii zdjęć z wyjątkowym układem. Jest w stanie doskonale wyświetlać wszystkie Twoje strony, obrazy i galerie na wszystkich rozmiarach ekranu. Motyw zawiera szablon galerii i wpisy w portfolio, które pozwalają w wyjątkowy sposób zaprezentować Twoją fotografię i sztukę.

Poza tym ma również standardowy szablon bloga, do którego można dodawać obrazy i korzystać z wyróżnionego obrazu. Jest to motyw zgodny z WooCommerce. Pozwoli ci to sprzedawać swoje zdjęcia lub wszelkiego rodzaju produkty online. Możesz dowolnie stworzyć stronę sklepu i zacząć sprzedawać produkty.

funkcje

 • W pełni konfigurowalny motyw WordPress, który pozwala zmienić każdy szczegół witryny zgodnie z własnym wyborem
 • Responsywny i gotowy na Retina
 • Opcje dostosowywania wizualnego
 • Szablon galerii i szablon bloga
 • Widgetized strona główna i unikalne widżety
 • Widżet Instagram o pełnej szerokości i wiele innych.

Pobierz teraz Eclipse!


Wniosek

W tym artykule wymieniliśmy najlepsze darmowe i płatne motywy WordPress z galerii zdjęć dla Twojej witryny. Wszystkie tematy w artykule są najlepsze na swój sposób. Teraz to Ty decydujesz, który motyw będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Mam nadzieję, że podoba Ci się ten artykuł i będziesz nas odwiedzać po więcej takich interesujących artykułów.

Tłumaczenie maszynowe, źródło: WPEntire

Podobne