Szukasz niedrogich motywów WordPress? Kiedy podchodzisz do tworzenia stron na WordPressie, walka o znalezienie odpowiednich i niedrogich motywów może być męcząca, szczególnie jeśli często tworzysz nowe strony. W końcu możesz chcieć się rozwijać i używać czegoś więcej niż tylko starych, sprawdzonych motywów, na których polegasz strona po stronie.

Ale przechodzenie przez proces szukania nowego motywu za każdym razem, gdy podchodzisz do projektowania strony, może być czasochłonne. Często deweloperzy inwestują w pakiet motywów WordPressa lub stronę członkowską. To sprawia, że kilka motywów premium jest zawsze pod ręką. Te strony z motywami oferują dostęp do motywów do użycia na wielu stronach (lub nawet bez ograniczeń), co jeśli jesteś płodnym programistą, może być również super oszczędnością kosztów.

Mając to na uwadze, właśnie na tym się dziś skupimy. Przedstawiamy ponad dziesięć różnych przykładów pakietów WordPress lub stron członkowskich WordPress, które pomogą ci zaoszczędzić czas i pieniądze w poszukiwaniu idealnych motywów WordPress. Zaczynajmy!

1. Envato Elements

Envato Elements

Odwiedź Envato Elements →

Pierwszy na naszej liście jest Envato Elements, który jest częścią sieci Envato Market, do której należą także ThemeForest, CodeCanyon i Placeit. Elements jest jednak usługą opartą na subskrypcji, która zapewnia dostęp do tysięcy zasobów, w tym motywów WordPress, zdjęć, efektów dźwiękowych, grafik prezentacyjnych, szablonów do druku i innych. Indywidualna subskrypcja planu kosztuje 16,50$/miesiąc, a jeśli masz zespół, ta usługa subskrypcyjna jest rozliczana według członków. Im więcej członków masz, tym niższa jest stawka za członka. Na przykład, dwuosobowa drużyna kosztuje 14,50$ za osobę miesięcznie, podczas gdy pięcioosobowa drużyna kosztuje 10,75$ za osobę miesięcznie

2. Themify

themify

Odwiedź Themify →

Themify jest twórcą motywów WordPress, który oferuje mnóstwo stylowych motywów do wyboru, które możesz kupić indywidualnie lub uzyskać dostęp do nich poprzez ich Master Club. Ten program członkowski zawiera dostęp do wszystkich motywów i wtyczek Themify, których jest obecnie odpowiednio 42 i 11, za 89$.

3. CSSIgniter

cssigniter

Odwiedź CSSIgniter →

Kolejną świetną opcją jest CSSIgniter. Jest to kolejny twórca motywów, który oferuje swoje motywy na sprzedaż indywidualnie, ale możesz je także kupić jako część pakietu. Aby uzyskać dostęp do wszystkich motywów i wtyczek CSSIgniter z rocznym wsparciem i aktualizacjami, członkostwo kosztuje $48.30. Klub dewelopera oferuje dostęp do tego samego co standardowe członkostwo plus zestawy startowe Elementora za $55.30. Wreszcie, możesz zdecydować się na Lifetime Club, który zapewnia dożywotni dostęp do motywów i wtyczek za 174,30$.

4. MonsterOne

monsterone

Odwiedź MonsterOne →

Następny w kolejności jest MonsterOne, który jest cyfrowym abonamentem zawierającym cyfrowe zasoby, szablony prezentacji, motywy WordPress, wtyczki oraz pełne wsparcie i aktualizacje, który kosztuje 14,95$ rocznie. Możesz też zapłacić jednorazowo 649$ za wszystko, co MonsterOne ma do zaoferowania. A najlepsze jest to, że możesz używać wszystkich dostępnych motywów i zasobów w nieograniczonej ilości projektów.

5. Anariel Design

anarieldesign

Odwiedź Anariel Design →

A może wolisz wybrać to, co Anariel Design ma do zaoferowania, czyli zestaw stylowych motywów WordPress zaprojektowanych dla organizacji charytatywnych, blogerów i restauracji, więc jeśli te nisze są miejscem, gdzie skupia się twoja praca, te motywy mogą być dla ciebie. Standardowy plan członkowski kosztuje jednorazowo 59$ z sześciomiesięcznym wsparciem i aktualizacjami wliczonymi w cenę. Za cały rok wsparcia i aktualizacji możesz zapłacić 89$. I na koniec, za dożywotni dostęp i wsparcie, członkostwo kosztuje 199$.

6. CyberChimps

cyberchimps

Odwiedź CyberChimps →

Kolejną opcją pakietu motywów, którą powinieneś rozważyć jest CyberChimps, który oferuje ponad 40 różnych szablonów WordPressa do wyboru wraz z ich responsywnym motywem. Każdy szablon może być w pełni edytowany w Gutenbergu i Elementorze, a projekty obejmują szeroki wachlarz nisz, więc bez względu na temat Twojej strony, na pewno znajdziesz coś, co się sprawdzi. Ceny zaczynają się od $23.50/rok za użycie na jednej stronie, a następnie wzrastają do $33.50 i $48.50 za użycie na trzech stronach i 100 stronach, odpowiednio.

7. Templatic

templatic

Odwiedź Templatic →

Kolejnym twórcą motywów i wtyczek WordPressa jest Templatic. Możesz oczywiście kupić ich motywy i wtyczki indywidualnie, ale możesz także dołączyć do ich Premium Themes Club, który daje dostęp do ponad 90 motywów WordPress (i motywów potomnych), ponad 20 wtyczek i dożywotnią licencję na użytkowanie. Wiele rozszerzeń jest również dołączonych. Koszt członkostwa to $299 za pierwszy miesiąc i $19 za każdy kolejny miesiąc. Możesz używać tych motywów na nieograniczonej ilości domen i masz pełne wsparcie przez cały okres członkostwa.

8. ChurchThemes

church themes

Odwiedź ChurchThemes →

Następny na naszej liście jest ChurchThemes, który oferuje solidny zestaw motywów idealnych do wykorzystania na stronach kościelnych. Wszystkie oferowane tutaj motywy są skupione wokół Church Content Plugin, który usprawnia proces publikowania kazań i wydarzeń, choć możesz kupić motywy i plugin osobno. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, możesz zakupić plan Starter za 129$ i używać go na jednej stronie. Plan Pro oferuje te same funkcje z dodatkowym wsparciem premium. Wreszcie plan 299$ może być używany na trzech stronach.

9. WPZoom

wpzoom

Odwiedź WPZoom →

Kolejną opcją jest WPZoom, który oferuje 36 różnych motywów WordPress, które pokrywają całą gamę tematów od jedzenia, przez fotografię, po portfolio. Chociaż możesz kupić motywy pojedynczo, plany oparte na subskrypcji są bardziej ekonomiczne, zwłaszcza jeśli planujesz stworzyć więcej niż jedną stronę. Plany zaczynają się od $99 rocznie za plan Personal, który możesz użyć na 1-3 stronach, $149 rocznie za plan Business, który możesz użyć na 2-5 stronach i $199 rocznie za plan Agency, który możesz użyć na 10 stronach. Każdy z tych planów zawiera dostęp do wszystkich przyszłych motywów, pełne wsparcie i aktualizacje motywów.

10. StudioPress Genesis Pro

genesispro

Odwiedź StudioPress →

Następny w kolejności jest Genesis Pro, który jest planem opartym na subskrypcji, który oferuje dostęp do Genesis Framework, jak również 35 premium motywów dziecięcych StudioPress. Subskrypcja kosztuje $360/rok i wraz z nią otrzymujesz również pełne wsparcie. Mimo, że należy do WP Engine, nie musisz hostować swoich stron w WP Engine, aby korzystać z Genesis Pro i możesz używać go z dowolną usługą hostingową. Ale, jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, Genesis i podstawowe motywy StudioPress są dołączone za darmo do planów hostingowych WPEngine WordPress.

11. MotywyKingdom

themeskingdom

Odwiedź Themes Kingdom →

Ostatni na naszej liście jest ThemesKingdom, kolejny fantastyczny sklep z motywami, który dostarcza wiele projektów do wielu celów. Oferują oni różne poziomy subskrypcji, które są nieco inne niż u innych twórców na tej liście. Na przykład, istnieje plan One theme-one year za 19$, który zapewnia, jak się pewnie domyślasz, dostęp do jednego motywu na rok. Możesz też zdecydować się na plan One theme lifetime, który oferuje dostęp do jednego motywu na zawsze za 57$. Aby uzyskać dostęp do wszystkich motywów na rok, spodziewaj się zapłacić 79$ rocznie, a aby uzyskać dostęp na zawsze, zapłacisz jednorazowo 237$.

Wybór odpowiedniego pakietu WordPress lub członkostwa dla Ciebie

Mam nadzieję, że powyższa lista posłuży ci w poszukiwaniu odpowiednich motywów dla twoich kolejnych projektów stron internetowych. Pamiętaj: jeśli planujesz zbudować więcej niż jedną stronę, członkostwo może okazać się opłacalnym wydatkiem. Dodatkowo, posiadanie dostępu do pełnego wsparcia dla każdego z motywów jest naprawdę cenną rzeczą, szczególnie gdy tworzysz strony dla klientów. W końcu potrzebujesz szybkich odpowiedzi!

Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie w jednym z wymienionych tutaj pakietów lub członkostw. Powodzenia!

Artykuł w wersji oryginalnej

Podobne